< :: پیروان خط امام ورهبری غرب کشور ::  

پیروان خط امام ورهبری غرب کشور

سیاسی اجتماعی فرهنگیحضرت آیت الله خامنه ای تصریح کردند: انتخابات مجلس هشتم یکی از عرصه های مهم است که به لطف خداوند متعال و با حضور گسترده مردم و انتخاب نمایندگان اصلح نتیجه انتخابات به صلاح مردم و کشور و مایه پیشرفت و عزت بیش از پیش نظام جمهوری اسلامی خواهد شد.

 حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس خبرگان رهبری ، پایبندی مردم و مسئولان بر شاخص ها و اصول نظام اسلامی و بیان صریح و بدون هراس آنها، و ایستادگی و حضور هوشمندانه در صحنه را عامل سربلندی نظام و پیشرفت کشور در عرصه های مختلف از جمله موفقیت بزرگ در موضوع هسته ای دانستند و تصریح کردند : انتخابات مجلس هشتم یکی دیگر از عرصه های مهم است که به لطف خداوند متعال و با حضور گسترده مردم و انتخاب نمایندگان اصلح نتیجه انتخابات به صلاح مردم و کشور و مایه پیشرفت، عزت و عظمت بیش از پیش نظام جمهوری اسلامی خواهد شد.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به حرکت رو به جلو نظام اسلامی در 29 سال گذشته و به ویژه پیشرفتهای کشور در سالهای اخیر افزودند : یک نمونه از پیشرفتهای نظام اسلامی، مسئله هسته ای است که ملت ایران در این موضوع، حقاً و انصافاً به یک موفقیت بزرگ و پیشرفت چشمگیر دست یافته است.

حضرت آیت الله خامنه ای خاطرنشان کردند : همان کسانی که می گفتند باید فعالیت هسته ای ایران برچیده شود اکنون می گویند ما حاضر به قبول پیشرفتهای شما هستیم به شرط آنکه برای مدت محدودی ادامه پیدا نکند که این مسئله پیشرفت بزرگی است که جز با استقامت به دست نمی آمد.

ایشان نقش شخص رئیس جمهور و ایستادگی وی را در پیشرفت موضوع هسته ای بسیار بارز دانستند و افزودند : در کنار ایستادگی ملت، مجلس هفتم نیز برخلاف تلاش عده ای در دوره قبل واقعاً در موضوع هسته ای ایستادگی و پافشاری کرد.

رهبر انقلاب اسلامی با قدردانی و سپاسگزاری فراوان و صمیمانه از قشرهای مختلف مردم، مراجع محترم، روحانیت معظم و مسئولان در بخشهای مختلف به ویژه دولت و مجلس به دلیل اتخاذ مواضع صریح در موضوع هسته ای تأکید کردند :‌ حضور هوشمندانه مردم در صحنه و وحدت نظر مسئولان در هر موضوعی همواره موجب استحکام نظام اسلامی خواهد شد.

حضرت آیت الله خامنه ای انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی را یکی دیگر از عرصه های مهم برشمردند و با اشاره به عملکرد خوب مجلس هفتم، افزودند : به لطف خداوند متعال مردم در این دوره از انتخابات نیز حضور خوبی خواهند داشت و امیدواریم مردم با انتخاب نمایندگانی شجاع، مؤمن، صریح در بیان ارزشها و اصول انقلاب، کاردان و دلسوز مردم، مجلسی فعال تر و پرتلاش تر در جهت تامین منافع نظام و کشور تشکیل دهند.

ایشان همچنین با اشاره به ساختار نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان الگویی بی نظیر، در تبیین شاخصها و اصول نظام اسلامی افزودند : جمهوری اسلامی حقیقت واحدی است که براساس اصول و مبانی اسلام، ساختی جدید از نظام سیاسی و اجتماعی را تشکیل می دهد، بنابراین شاخصهای نظام اسلامی با شاخصهای جهانی متفاوت است و شاخصهای جهانی نمی تواند ملاک و معیار نظام اسلامی باشد.

رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه متفاوت بودن شاخصها به معنای استفاده نکردن از علم و تجربیات موفق دیگران نیست، خاطرنشان کردند : ارزیابی موفق بودن تجربیات دیگران نیز باید بر اساس شاخصهای نظام اسلامی باشد.

حضرت آیت الله خامنه ای شاخصهای نظام اسلامی را محکمات انقلاب و خط امام خمینی (ره) دانستند و تصریح کردند : خط امام راحل همان شاخصهای اسلام اصیل است و حضرت امام (ره) در بیان اصول اسلام و ارزشهای انقلاب بسیار صریح و روشن عمل می کردند و درخصوص عمل به آنها نیز با هیچکس تعارف نداشتند.

ایشان در تبیین شاخصهای نظام اسلامی به عدالت اشاره کردند و افزودند : عدالت اعم از اقتصادی، قضایی و اجتماعی از اصول قطعی نظام اسلامی است.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به عدالت اقتصادی و لزوم رعایت آن از جانب مسئولان نظام اسلامی تأکید کردند : همانگونه که حضرت علی (ع) می فرمایند شاخص در رعایت عدالت اقتصادی برای مسئولان، مقایسه زندگی خود با پایین ترین طبقات مردم است.

حضرت آیت الله خامنه ای اتخاذ مواضع صریح و آشکار در مقابل جبهه دشمنان و افتخار به اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی را از دیگر شاخصهای نظام اسلامی برشمردند و افزودند :‌ تدابیر نظام اسلامی را می توان براساس مصلحت، اشکار یا مخفی کرد اما هویت نظام اسلامی باید همواره آشکار باشد زیرا تابلوی نظام جمهوری اسلامی ایران است.

ایشان با تأکید بر اینکه نباید در بیان ارزشها و اصول انقلاب تعارف و واهمه ای داشت خاطرنشان کردند : اعلام صریح ارزشها و اصول موجب سربلندی و حرکت رو به جلو نظام اسلامی میشود.

رهبر انقلاب اسلامی،‌همراهی و تبادل نظر نیروهای معتقد به انقلاب و پررنگ کردن مرزها با دشمن را از جمله شاخصهای نظام اسلامی دانستند و افزودند :‌ مجموعه نیروهای معتقد به انقلاب با سلایق و عقاید مختلف باید در چارچوب اصول با یکدیگر اتحاد وهمکاری داشته باشند و مرزهای فکری، عقیدتی و ارزشی خود را با دشمن پررنگ کنند.

حضرت آیت الله خامنه ای تهاجم فرهنگی دشمن را منحصر به مسائل فرهنگی ندانستند و با اشاره به استفاده دشمن از ابزار فرهنگی برای تأثیرگذاری در مسائل سیاسی و اقتصادی خاطرنشان کردند : یکی از این نمونه ها، تبلیغات و تلاش دشمن برای تقسیم بندی سیاسیون و نخبگان سیاسی کشور به تندرو و میانه رو است.

ایشان در همین خصوص افزودند : در تقسیم بندی دشمن کسانی که به اصول نظام اسلامی معتقد باشند‌ تندرو معرفی می شوند.

رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه مسئولان ارشد نظام در طول سالهای گذشته همواره از مخلصین امام (ره) و پایبند به اصول بوده اند، خاطرنشان کردند : بحمدالله فضای کنونی کشور و گفتمان حاکم بر جامعه، گفتمان پایبندی بر اصول و ارزشها است و مسئولان، اعم از اعضای دولت،‌ نمایندگان مجلس و بخشهای دیگر به پایبندی به اصول نظام اسلامی افتخار می کنند.

حضرت آیت الله خامنه ای افزودند : دشمن با استفاده از شگرد رایج خود برای تقسیم بندی عرصه سیاسی کشور به تندرو و میانه رو تلاش میکند با گفتمان حاکم بر پایبندی به اصول انقلاب اسلامی مقابله کند و به صراحت نیز اعلام کرده است که باید فشار به ایران را افزایش داد تا در دو انتخابات مهم آینده ، میانه روها یا همان افرادی که به اصول و نظام جمهوری اسلامی معتقد نیستند بر سر کار بیایند.

ایشان با تأکید بر اینکه اکثریت مردم و مسئولان به اصول نظام و انقلاب معتقدند تصریح کردند :‌ این اصول باید مبنای همکاری و اتحاد ملی قرار گیرد و اقلیتی هم که این اصول را قبول ندارند به عنوان شهروند از حقوق عمومی برخوردار هستند.

رهبر انقلاب اسلامی تصریح کردند نظام جمهوری اسلامی ایران به برکت استقامت، شجاعت، فداکاری و حضور مردم در صحنه همواره حرکت رو به پیشرفت داشته و اکنون به قدرت اول منطقه و کشوری تأثیرگذار در بسیاری از مسائل جهانی تبدیل شده است. حضرت آیت الله خامنه ای همچنین با اشاره به برخی مطالب نمایندگان محترم مجلس خبرگان در نشست اخیر درباره لزوم وحدت بیش از پیش در جامعه تأکید کردند : با توجه به جایگاه نظام اسلامی در جهان و در منطقه و تلاشهای دشمنان برضد نظام، وحدت و همدلی یکی از نیازهای ضروری کنونی کشور است.

ایشان خاطرنشان کردند : البته این وحدت الزاماتی نیز دارد که از جمله آنها کوتاه آمدن سلایق مختلف از برخی رفتارها، اظهارات و پافشاریها است.

رهبر انقلاب اسلامی همچنین مسئله فرهنگ و صف آرایی فرهنگی در دنیا را یک مسئله درجه اول و بسیار با اهمیت دانستند و افزودند : فرهنگ همانند هوای تنفسی در یک جامعه است که اگر این هوا سالم باشد در رفتار، منش و جهت گیری افراد تأثیرگذار خواهد بود.

حضرت آیت الله خامنه ای خاطرنشان کردند : مسائل فرهنگی نیازمند بحثهای مبسوط و تأمل و تعمق بیشتر از جانب همه مسئولان است.

 

+نوشته شده درساعت توسط رضا |

لیست نهایی تایید شده های شورای نگهبان
كد خبر: ۶۸۷۸ تاريخ انتشار: ۱۰:۲۲ - ۰۳ اسفند ۱۳۸۶ تعداد بازديد: ۲۲۱۲۳

مطابق با قانون انتخابات مجلس، امروز سوم اسفند ماه آخرین فرصت برای اعلام اسامی نامزدهای تائید صلاحیت شده مجلس هشتم است که پیش از این اعتراضات خود را به رد یا عدم احراز صلاحیت در هیئت های اجرایی و نظارت به هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات ارائه کرده بودند.

به گزارش خبرگزاری مهر، آنچه در پی می آید اسامی کلیه نامزدهای تائید صلاحیت شده در بررسی های مجدد شورای نگهبان است.

توضیح اینکه اسامی بر اساس استان، نام و نام خانوادگی، نام پدر و حوزه انتخابیه نامزدها است.

آذربایجان شرقی
حسین خا کپور مختار اهروهریس
غلامرضا نوری سلمان بستان آباد
الیاس امیرمحسنی حمید بستان آباد
علی صراحی نوبر اصغر تبریزوآذرشهرواسکو
فاطمه شیری سرند اکبر تبریزوآذرشهرواسکو
جعفر فرشباف لامع ابراهیم تبریزوآذرشهرواسکو
مهدی قره محمد لو محمد تبریزوآذرشهرواسکو
عبدالصاحب عباییانی اسد تبریزوآذرشهرواسکو
فرخ اختریار آذر فیروز تبریزوآذرشهرواسکو
حسن اسکندر نژاد عبدالرحیم تبریزوآذرشهرواسکو
ناصر حسین زاده حافظ علی تبریزوآذرشهرواسکو
سید اکبر حیدرزاده عباس تبریزوآذرشهرواسکو
روزیتا داور ذوالفقار تبریزوآذرشهرواسکو
شکرالله زارعیان مجید تبریزوآذرشهرواسکو
مجید ولی زاده قلی تبریزوآذرشهرواسکو
ولی شرق حسینعلی شبستر
جمشید صفیلوی قدیمی علی شبستر
عباس جلیلی خامنه علی اکبر شبستر
علی حمادی خانمراد کلیبروبخش هوراند
جواد اسدپور فضل اللهی جمشید مرندوجلفا
محمدحسین صادقی علیجان مرندوجلفا
علی سیدخ اژدر میانه
حسن محرم نژاد میانه
حجت احدی قربانعلی میانه
فریدون حیدری براتعلی میانه
اکبر صادقی غلامحسین هشترود و چاراویماق
ناصر آقامحمدی لطفعلی هشترود و چاراویماق
محبوب حضرتی سیفالله هشترود و چاراویماق
انوشیروان اسدی یوسفلو بیگ اوغلان کلیبر و بخش هوراند
بهروز جباری فرکوش علی سراب
اسماعیل حیدری‌آزاد اغمیون رحیم سراب
جعفر اجتهادی رضا اهر و هریس
عزیز رستمی قدرت الله میانه
رحیم ولایتی محبوب بستان‌آباد
جمیله روح‌زنده فتح الله شبستر
محمد سلطانی فرمان مراغه و عجب ‌شیر
بهزاد قره‌باغی رجب علی شبستر
مجید نصیرپور سردهالی ابراهیم سراب
آذربایجان غربی
جواد آقازاده محمود ارومیه
حمید میرجعفری محمدحسین ارومیه
ابراهیم شوقی علی بوکان
ظفر محمدی فتاح میاندوآب وشاهین دژوتکاب
امینه جلیلی حسین ارومیه
علیرضا دریایی قاسم ارومیه
سیدحبیب اکرمی میرعزیز ماکو و چالدران
سیفعلی دلیر سلیمان نقده و اشنویه
رضا فتح‌اللهی عزیز خوی

اردبیل
مالک رضایی خیرالله اردبیل ونمین ونیر
ذوالفقار صفرزاده خدابخش اردبیل ونمین ونیر
سید مرتضی عاملی میر حمزه اردبیل ونمین ونیر
سید کاظم موسوی میر محبوب اردبیل ونمین ونیر
شهریار نصیری زین العابدین اردبیل ونمین ونیر
مهرداد وثوقی فرد اردبیل ونمین ونیر
عسگر جاوید سولا گل میرزا اردبیل ونمین ونیر
سیامک جدی رحیم بگلو سولدوز اردبیل ونمین ونیر
علی مظفری اردبیل ونمین ونیر
حسن وفادار رضا اردبیل ونمین ونیر
سودابه روح نواز حسن پارس آبادوبیله سوار
قاسم فروتن گیگلو پارس آبادوبیله سوار
اسماعیل ابراهیمی مصر پارس آبادوبیله سوار
داود احمدیان محمد پارس آبادوبیله سوار
بهنام ازتکچی نعمت الله پارس آبادوبیله سوار
مهر انگیز مروتی احمد خلخال وکوثر
سید اسرافیل نصیری گهراز سید نصیرالله خلخال وکوثر
سید غنی نظری خانقاه سید رجب خلخال وکوثر
افراسیاب امیرپور بیژن خلخال وکوثر
رضا قادری اسلام خلخال وکوثر
احمد یکتایی هبه الله خلخال وکوثر
سید ناصر سید کاظمی میر اسلام گرمی
عظیم احمدی سیاب گرمی
حمید بهاری میخوش صفر گرمی
جواد عزیزی اجیرلو التفات گرمی
شهرام هاشمی اسماعلی گرمی
خلیل گرانمایه اسماعیل مشگین شهر
مرتضی انصاری یعقوب مشگین شهر
حسن داداشی شعبان علی خلخال و کوثر
اصفهان
محمد نیکوفر علی اصفهان
مرضیه وانونی عباس اصفهان
اسد الله کیان ارثی خداکرم اصفهان
فاطمه ملکوتی خواه عباس اصفهان
حمید میرمجربیان اصغر اصفهان
حسین علی براتی کاظم اصفهان
مهدی بهرامی جمشید اصفهان
اکبر خانی حیدر اصفهان
امیر عباس سنجیده حسن اصفهان
رضا نصوحیان احمد اصفهان
سید رحیم بحرینی سید شریف برخوارومیمه
عباسعلی اعظمی حسین برخوارومیمه
حسین گندمکاران غفار برخوارومیمه
محمد تقی شجاعی اسکندر برخوارومیمه
عباس کریمی حسن برخوارومیمه
مصطفی مهرابی نعمت الله خمینی شهر
سید محمود میریان سید محمد علی خمینی شهر
همت علی نادری دره شوری نادر سمیرم
بدریه نصیری منصور سمیرم
مسلم شفیعی محمد سمیرم
محمدعلی علیمردانی یدالله سمیرم
علی دباغ حبیب الله شهرضا و سمیرم سفلی
نصیر محمدی علی اکبر فریدن و فریدونشهر و چادگان
طاهر سپاهی رضا قلی فریدن و فریدونشهر و چادگان
مجتبی سعادتی مصطفی فریدن و فریدونشهر و چادگان
محمد زارع جوشقانی تقی کاشان وآران وبیدگل
على ضیائی اصغر کاشان وآران وبیدگل
عبدالرضا کوهپیماونی محمد کاشان وآران وبیدگل
ابوالفضل متین پور جواد کاشان وآران وبیدگل
ماشاالله مهمان نواز نعمت الله کاشان وآران وبیدگل
محمد حسن احمدی راد حسین کاشان وآران وبیدگل
ابراهیم تفرشی تقی کاشان وآران وبیدگل
محمدرضا جمالی عباسعلی گلپایگان وخوانسار
عباس داودوندی سیف الله گلپایگان وخوانسار
مجتبی بزرگی مصطفی لنجان
احمد علی سلطانی محمود لنجان
علیرضا انصاری حسین لنجان
مرتضی طغیانی غلامعلی مبارکه
ابراهیم اقبال علی نائین
حسن افضل علی اصغر نائین
مرضیه جام غلامرضا نائین
مجید افشاری محمد نجف آبادوتیران وکرون
رجبعلی شریفی نجف آبادی بخشعلی نجف آبادوتیران وکرون
عباس مختاری حسین نجف آبادوتیران وکرون
بهزاد راد منش کریم نجف آبادوتیران وکرون
علیرضا شیرمحمدی فرد سیف الله نطنزوقمصر
فرزانه یارندی سید مرتضی نطنزوقمصر
محمدرضا اثنی‌عشری مهدی برخوار و میمه
پرویز احسان‌زاده مرادعلی اصفهان
رمضانعلی اکبری حیدرعلی فلاورجان
حسین توکلی حسن برخوار و میمه
سعید ارثی علی برخوار و میمه
محمدحسن حبیب‌الهی نجف‌آبادی علی اصفهان
مسعود حبیبی رضا فلاورجان
اسماعیل حکیم‌الهی احمد فریدونشهر
محمد حمیدی رضا لنجان
محمد زاده‌حسینی مهدی اصفهان
آرش زاهد عبدالله شهرضا و سمیرم سفلی
محمدحسین سلیمانی‌پور خداداد اصفهان
بهرام شجاعی علی محمد فریدن و فریدونشهر
محمد ضابطی طرقی خسرو نطنز و قمصر
سیدنصرت‌اله طاهری تخته‌چوبی مرید لنجان
مسعود طوقانی ریزی ابراهیم لنجان
محمدحسین عابدی نصرالله شهرضا
محسن عابدی حسین اصفهان
حسین عابدی عبدالحمید اصفهان
رحمت‌اله علی‌اکبری احمد کاشان
علی قاسمی برات علی فلاورجان
علی کردآبادی حسن اصفهان
علی مختاری محمد اصفهان
مهدی مدنی رضا کاشان
علی فرهادی امان الله سمیرم
احمد مشیدی علی نطنز
زهرا ممتاز حشمت الله شهرضا
مجید منصوری خان جان لنجان
نعمت مهدوی‌راد علی خمینی‌شهر
سیدحسین میرمحمدصادقی علی اصفهان
علی‌رضا یزدانی محمود فریدن
سعید نره‌ای احمد شهرضا
احمد نوروزی یدالله لنجان
محمد هاشمی اکبر نطنز

ایلام

کورش منصوری میرحسین ایلام وایوان وشیروان وچرداول ومهران
عبدالرحمان هاشمی محمد کریم ایلام وایوان وشیروان وچرداول ومهران
علی جمشیدی ایلام وایوان وشیروان وچرداول ومهران
صابر زارعی طاهر ایلام وایوان وشیروان وچرداول ومهران
میرحمزه کرمی نیاز ایلام وایوان وشیروان وچرداول ومهران
اسد احسان زاده مرادعلی دهلران ودره شهروآبدانان
غلامرضا مهدوی رضا دهلران
حسن شهریار محمد کریم ایلام

بوشهر

احمد خواجه گیری غلامحسین بوشهروگناوه ودیلم
حسن قایدزاده غلامرضا بوشهروگناوه ودیلم
بهمن بهزادی غفار بوشهروگناوه ودیلم
محمد کاظم حق شناس اسماعیل بوشهروگناوه ودیلم
سید حجت علوی سید اسماعیل دشتستان
عسکر جلالیان ملک دیر و کنگان و جم
کامبیز یوسفی مهدی دیر و کنگان و جم

استان تهران

اشرف کردقرچه لو احمد پاکدشت
محمود خزاعی علی اکبر پاکدشت
علی اکبر فریدافشار ولی پاکدشت
محمد حسن خوش صحبتان محمد دماوندوفیروزکوه
مهدی سوقی مقصود دماوندوفیروزکوه
محسن صفری روح الله دماوندوفیروزکوه
محمد مسعود قلیچ خانی حشمت الله دماوندوفیروزکوه
منوچهر بختیاری موسی رباط کریم
علی بدلی محمد رباط کریم
رحمت الله شاه حیدر حیدر رباط کریم
علی اصغر ناصربخت جعفر رباط کریم
اورنگ یوسفی سوران رضا رباط کریم
ایرج چگینی نژاد حبیب الله ساوجبلاغ وطالقان و نظر آباد
سید علی حسینی سید غضنفر ساوجبلاغ وطالقان و نظر آباد
اسماعیل میرزائی ابراهیم شهریار
اکرم پور نهاوندی حسین کرج
پیمان حقیقی راد محمدرضا کرج
بهروز دهدار کرج
صادق رزاقی محمد مهدی کرج
سیمین فراها نی علی اکبر کرج
ابوالفضل قراخانی غیب علی کرج
ذوالفقار لطفی عبدالغفار کرج
طیبه میرزائی رضائی ناصر کرج
بابک بختیاری جم امیرهوشنگ ورامین
دیوید سلیمانیان الی صافان کلیمیان
سیامک مره صدق جهانگیر کلیمی کلیمیان
فریدون بیت یونان گابرئیل مسیحیان آشوری و کلدانی
وارطان وارطانی موسس مسیحیان ارمنی شمال ایران
رضا خلج‌امیری خلیل کرج
حجت‌اله قاجار اکبر ورامین
بهرام آجرلو عباس کرج
یونس میرزایی‌تبار حیدرعلی کرج
اکرم‌ تاج قنبری غلامعلی شهریار

تهران بزرگ

مصطفی ابراهیمی ولی الله تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
محمد رضا ابراهیمی محمد تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
شهروز ابراهیمی قربانعلی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
محسن احمدی محمد حسن تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
شاهین احمدی محمد ابراهیم تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
سید اکبر احمدیان سید ناصر تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
شهروز اختراعی داود تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
علیرضا اخلاصمند علی اکبر تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
مریم احترامی اکبر میرزا تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
عبدالرحیم احتیاطی غلامحسین تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
احمد احمدی عزیز محمد تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
عباس آخوندی حسین تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
علی اصغر اسماعیلی حسن تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
علی اشراقی شهاب تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
محمد ابراهیم اصغرزاده محمد حسین تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
جواد اطاعت فاطمه تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
محمد امجدی محمود تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
علی اکبر امیر اتشانی شمس الله تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
غلامحسن امیری مهدیقلی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
مریم اوتادی عباسعلی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
اصغر ایمانی حاج حسین تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
عزیزالله بابلی خلیفه تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
اصغر باقری میرزا جواد تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
مسعود بحرینی مرتضی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
حسین پودگنجی علی اصغر تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
سروش تام حمدالله تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
پیمان تبلیغی علی آقا تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
مهدی ترحمی حسن تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
اسماعیل تقوی حسین تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
سید کامل تقوی نژاد فرج الله تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
مصطفی خلعتبری یدالله تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
محمود خوش نویس ابوالفضل تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
علی خیری ابوطالب تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
مجید توکلی ابوالحسن تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
خدیجه توکلی محمد علی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
عزت الله توکلی علی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
حجت حضرتی رسول تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
عین الله شفیعی ابراهیم تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
علیرضا جابری زاده محمد تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
علیرضا جرات نصرت الله تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
سید مهدی جزایری سید جعفر تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
امیر جعفرپور غلامرضا تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
غلامرضا جعفری ……….. تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
محمد جعفری قدرت تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
مهدی جعفری طاری رمضان تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
مهدی جلالی حیدر علی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
مهدی حیدری محمدحسین تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
عبدالرضا آهوئی عباس تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
علیرضا ادهمی محمد تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
احمد ادیب محمد علی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
سیدکمال ذوالفقاری اجلال منش محمد تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
حمید ادیب قدمعلی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
افشین اسفندیاری مجتبی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
نسرین اسماعیل پورمیانجی جواد تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
فاطمه جمالی ……… تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
حسین رشادتچو گرشاد تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
نجفقلی حبیبی علیقلی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
آرش حبیبی امام بخش تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
علی حرمتی زین العابدین تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
سید اسماعیل حسینی امیرکنده سید احمد تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
زهرا حصاربانی احمد تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
الیاس حضرتی سیف الله تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
رضا خرمی محمد تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
اصغر دالوندی محمد حسین تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
امیرحسین ربیعی طری علی اکبر تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
منیره سادات رحمان زاده سید یوسف تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
علیرضا رحیمی صفر تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
محسن روشن پژوه محمد یوسف تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
مهدی رسول پناه سیروس تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
مهدی رضائی هوشنگ تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
تهران طاهره رضازه شیراز سید محمد تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
سید حمید رضوی زاده سید مهدی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
مهران رفیعی کلهرودی عباس تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
فاطمه شایق علی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
سید محمود شاه چراغی سیدمحمد تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
علیرضا شاه محمدی احمد تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
کبری رمضانی رباط ترکی نور علی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
زهره الزهرا روحی پور حسین تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
سعید زارع اسفندیار تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
قادر زارعی کنچوبه شیرین تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
علی زرکوب مهدی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
محمد سعید سعیدی فریدون تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
ایرج سلطانی علی اکبر تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
سید ابو طالب روحانی سید عبد الکریم تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
عباس سلطانی سنگری تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
شکور سلطانی نصرت تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
مسعود سلطانی فر رضاقلی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
نادر سلیمانی قدرت الله تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
زهرا سلیمانی رضا تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
عباس سروری علیرضا تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
یعقوب سلیمانی حبیب تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
ابوالقاسم سمیعی صفر تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
توحید سیفی عظیم تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
رحیم شکوری علی مراد تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
حسین علی شورابی صفرعلی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
احسان صادقی شهرکی رمضانعلی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
علی صارمیان میرولی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
ولی الله صالحی قنبر تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
محمد ابراهیم صالحی زاده قربانعلی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
نور محمد صبری منصور تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
محمد رضا صفرزاده حسین تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
احمد طاهری حاج علی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
فرهاد طراح زادگان محمد علی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
محمد کاظم عبدی فرد صادق تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
مهدی عربی محمدعلی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
مرتضی عظیمی محمدرضا تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
محمدرضا علی نژاد محمد تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
علی عموئی اردکانی محمدرضا تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
محمد فاطمیان علیمحمد تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
عزت فرحزادی حسین تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
شهاب الدین فرزاد حسین تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
فریده فرزین حسینعلی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
احمدرضا فرزین منوچهر تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
مهدی فکری اصغر تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
ناهید فهیمی رضایی غلام تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
احمد فیاض بخش محمد علی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
مریم قاسمی محمد تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
محمد قدیر حبیب الله تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
احمد قریب گرکان علی اصغر تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
شهرام قنبری سیردانی ابوالفضل تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
حبیب الله کامرانی اسدالله تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
شبنم کاویانی انزجانی افراسیاب تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
محمد کرباسچی اکبر تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
فیروزه کربلائی محمدرضا لالانی اسماعیل تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
حمید رضا کرمپور یدالله تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
فرشید کریمی درویی سراج الله تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
نرگس کریمی محمد تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
داود مطلبی گلعذانی اسمعیل تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
مختار کوه افشاری اسدالله تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
محمد کیائی علی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
پیمانه کیوانپور امامویردی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
طیبه گلپایگانی محمود تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
علیرضا گلدامن حسین تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
محمد رضا مجمع مهدی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
محمد محلوجی حسین تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
مجید محمدپور حسن تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
نفیسه محمدی احمد تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
علی محمود زاده سعیدالله تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
مرتضی مرادی صلوات مقصود علی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
سید فرزاد مرتضوی سیدبهرام تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
زهرا مرزبان رضا تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
فرهاد مرندی علمداری یوسف تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
یوسف مزیور رحمانی ناصر تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
عظیم مسلم زاده یحیی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
رضا مظاهری ولی الله تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
علیرضا معصوم پور فرهنگ تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
فاطمه ملکی رضا تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
رسول منتجب نیا قنبرعلی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
غلامحسین موقتیان ابوالقاسم تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
امیر احمد مومنی ها علی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
سید حسین میر لوحی فلاورجانی سید حسن تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
داود میراحمدی غلامرضا تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
حمید نعمتی حمزه تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
جعفر نیکجو عطا تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
شیدا نیکوروین غلامحسین تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
علی هادیان صادق تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
منصوره السادات هاشمی سید جبار تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
حسین هدیه لو علی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
مرتضی یافتیان عبدالله تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
نرگس خاتون یکتای شهرستانی علی تهران وری وشمیرانات واسلامشهر
رحیم اسمعلی اسماعیل تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علیرضا پری‌زاده غلامرضا تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سیامک پیشکاری عبدالله تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
نادر احمدین بهلول تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
شهرام جلیل‌زاده جلیل تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
معصومه دربهانی کاظم تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سیدعلیرضا رازقی عبدالرحیم تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علی رستمیان شعبان علی تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
غلامرضا رضوانی حبیب الله تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سیدمحسن رضوی‌نژاد باقر تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علی زارع غلامحسین تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمدرضا سمواتی حسن تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمدحسین شبانی رضا تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
جواد شریفی یوسف تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
شراره شهبازی ولی الله تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
ناصر شهیدی محمد تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مرجان شیخ‌الاسلامی جمال الدین تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
صفر صادقی حیدر تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمد صفی‌خانی حسین تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
فرامرز رمضانی اسد تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
داود سمیع فغانعلی تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
عفت‌السادات طحامی محمود تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
رسول عباسی صفدر تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
حسین عباسی‌مقدم علی اکبر تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سیاوش عبدالهی اکبر تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
رحمان علیان شعبان علی تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
خلیل‌الله علیخانی علی اکبر تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مجید علیزاده حبیب الله تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
حمیدرضا فتحی حسین تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمدحسن قادری حسین تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سیدعلی‌اکبر کاظمی ابراهیم تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
فریده کریمی حسن تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
حسین کیخائی علی تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
عباس لشتی حسن تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
کوروش محمدی صمد تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمد محمدی علی تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
نادر مروتی شعبان علی تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
حسن کاظمی ابراهیم تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مهدی مصیب‌زاده داوود تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
منصور مطیع عبدالحسین تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مهدی معدنچی لطف الله تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
وحیدرضا معینیان رمضان علی تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
جلال‌الدین مقصودی جواد تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمدرضا ملاصالحی علی اصغر تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علیرضا مناجاتی حسن تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
قاسم مهری غلامحسن تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمود موسایی حسن تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سیدحسین موسوی محمود تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سیدجلیل موسوی جلال تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سیدعلیرضا موسوی سیدرضا تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سیدمحمدرضا موسوی‌نژاد سید محمود تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
اکرم میرزایی احمد تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علیرضا میریوسفی رحیم تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مظاهر یاوری علی تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سعید نصرالهی حبیب الله تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمدرضا وزوانی حسین تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
احمدرضا یاری عبدالله تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر خراسان جنوبی

زهره موهبتی زهان زین العابدین بیرجند و درمیان
محمد وحدتی علی بیرجند و درمیان
علی اسماعیلی محمدحسین قائنات
علیرضا فاطمی محمدعلی قائنات
منصور تاجری محمد حسن نهبندان و سربیشه
محمد رضا صابری علی اکبر نهبندان و سربیشه
حسین عباسی شهسوار نهبندان و سربیشه
موسی وطن دوست علی اکبر نهبندان و سربیشه
وحید کامرو عباس قائنات

خراسان رضوی

اکبر افشار قاسمی شاهپور تربت جام وتایباد
حسن جامی الاحمدی شرف الدین تربت جام وتایباد
احمد خاص احمدی نور محمد تربت جام وتایباد
سید مسلم سید الحسینی سید اعظم تربت جام وتایباد
صمد قراول محمد ابادی جهانگیر تربت جام وتایباد
عباس پاکدل رشخوار غلامرضا خواف ورشتخوار
محمد نوروزیان قلی درگز
ولی الله کاشکی محمد سبزوار
محمد اکبری فریمانی علی اکبر فریمان و سرخس و بخشهای احمد آباد و رضویه
منصور ایوبی سردار فریمان و سرخس و بخشهای احمد آباد و رضویه
سید لویی عادلی سید کاظم قوچان و فاروج
حسین آفریده مرحوم رضا مشهد و کلات
محمد کاظم ابراهیمی خرم ابادی محمد نبی مشهد و کلات
سیدرشید اعرابی مقدم سیدمحمد مشهد و کلات
قاسم اقا محمدی علی مشهد و کلات
حسین اقاسی زاده محمدرضا مشهد و کلات
علیرضا دانشورفرد محمد مشهد و کلات
غلام حسن دلاور محمد تقی مشهد و کلات
علیرضا ریاحی محمد باقر مشهد و کلات
علی اکبر شاملی ابوالقاسم مشهد و کلات
سید فرشید غزنینی هاشمی سید محسن مشهد و کلات
محمد غلامی براتعلی مشهد و کلات
فائزه نوروزی سده علی اکبر مشهد و کلات
جواد نیکدل عبدالحسن مشهد و کلات
محمد صادق اردمه حسین نیشابور
محمد رضا دولت ابادی رمضانعلی نیشابور
مطهره سخاوتی محمد علی نیشابور
سیدموسی بنی‌فاطمی ... مشهد
عباس بهزادی ابراهیم مشهد
غلامرضا جعفرپور محمد کاشمر
علی‌ اکبری حسین مشهد
حسن‌ حسن‌زاده محمدعلی مشهد
سیدهادی حسینی علی مشهد
محمدعلی خوش‌دل محمد مشهد
رضا دانش‌ور مهدی چناران و طرقبه
ابراهیم دهقان ابوالقاسم مشهد
ناهید زرگرانی علی اکبر مشهد
حمیدرضا کخای فرزانه حسین مشهد
هادی شوشتری محمد قوچان
علی فرهودی خلیل الله مشهد
علی قربان‌نژاد حمزه قوچان
جواد سلاطین احمد مشهد.

خراسان شمالی

ستار بردی ساعدی محمد گلدی بجنوردوجاجرم و مانه و سملقان
علی عاکف قربان محمد شیروان
عبدالرضا عزیزی عزیز شیروان
محمد نوری‌ یامی ... شیروان

خوزستان

محسن الکعبی عبدالحسین آبادان
حبیب انصاری عبود آبادان
سید مجتبی علم اللهدا جواد آبادان
محمد سعید محمودی حمید آبادان
عبدالرضا بزرگ نژاد نوبیجاری حسن اندیمشک
حسین قلاوند اسفندیار اندیمشک
محمد رضا آقا سلیمان تقی اهواز
طاهره ابراهیمی میری محمدابراهیم اهواز
حسین اسلامی مرتضی اهواز
مجید افخمی مشمول خدای اهواز
سید عبدالحسین البوشوکه سیدهاشم اهواز
سید فرج پورفرجی سید محسن اهواز
غلامرضا تقوی علی اهواز
محمد تقی زاده نجات اهواز
سید سعید حجازی سید عزت الله اهواز
محمد حسین پور بابا اهواز
سید شریف حسینی سید شبیل اهواز
اقبالله ذاکرحسینی بنذرگی علی اهواز
آذر زمان پور حسین علی اهواز
عبدالمحمد طرفی مولا رمیض اهواز
محمد عساکره خنجر اهواز
علی عماد محمد علی اهواز
سید علی غرابی هاشم اهواز
منوچهر کرد زنگنه غریب اهواز
علیرضا مشکین فام غلامرضا اهواز
احمد موسوی سید خسرو اهواز
عبدالعزیز ساعدی نیا حمید اهواز
حیدر سواری کاظم اهواز
احمد سیاحی شلش اهواز
پروانه ولوی محمدهادی اهواز
بیژن یوسفی تراب اهواز
علیرضا دهقانی اسماعیل ایذه و باغملک
محمود شالویی عبدی ایذه و باغملک
محمود کیانی موردی خونعلی ایذه و باغملک
مینا موسوی گورابی سید چویلی ایذه و باغملک
محمد نجاتی پور نورمحمد ایذه و باغملک
مرتضی ابوعلی رمضان بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان
محمدرضا بهرامی علی بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان
خلیل حیات مقدم ابراهیم بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان
جمال درویش عزیز بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان
غلامرضا شنبدی غلام بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان
عبدالکریم فدعمی سعدون بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان
محمود رضا ضرغامی الماس بهبهان
عبد اللهادی فقهی زاده محمدمهدی بهبهان
علی قنبری برزیان رمضان بهبهان
سید موید ثابتی سید عبدالقاهر خرمشهر
عارف علی زاده اسماعیل خرمشهر
محمد نظارات حسین خرمشهر
جهانگیر پورهنگ عبدل دزفول
داریوش زلقی حسین دزفول
عزت الله عسگری پور امرالله دزفول
علی طرفه عیسی دشت آزادگان
محمد رضا بهمئی حسین رامهرمز و رامشیر
سیما کمائی رمضان رامهرمز و رامشیر
جمشید کمائی علی عسکر رامهرمز و رامشیر
اقبال محمدیان یباره رامهرمز و رامشیر
فاضل خنفری ناهی زاده بریزم شادگان
حسین کاملی جنام شادگان
علی رحیمی فر ابدال شوش
مصطفی محمدپور محمد شوش
قاسم پاپی زاده علی اکبر شوشتر و گتوند
عبدالعلی دیلمی زهو شوشتر و گتوند
امید صباحی خواه جان محمد شوشتر و گتوند
ناصر اقبالی رستم آبادان
صادق سبهانی یاسین دشت‌آزادگان
عباس آبیار علی خرمشهر
شهره ورشوی حبیب الله اهواز
اسمعیل هواسی‌پور الله مراد اهواز

چهارمحال و بختیاری

هوشنگ امیرخانی دهک‌ کردی محمدمراد شهر کرد
حشمت‌الله قلی‌پور امیدعلی شهر کرد
محمد اسماعیلی یادگار اردل و فارسان

زنجان

پروانه سلطانی حسین ابهر و خرمدره
شاهپور علایی مقدم جمشید ابهر و خرمدره
محمد پیران رستم خدابنده
محمد مهدی محمدی علی اصغر خدابنده
رسول حسنلو نظامعلی زنجان و طارم
مسعود رضا خوشنام محمود زنجان و طارم
اردشیر سنایی اکبر زنجان و طارم
مهدی کرمی اسدالله ماه نشان و ایجرود و دهستانهای بوغداکندی و قلتوق
غلامعلی غلامی صدقعلی ماه نشان و ایجرود و دهستانهای بوغداکندی و قلتوق
سید مجتبی موسویان سید حسن ماه نشان و ایجرود و دهستانهای بوغداکندی و قلتوق
علی میرزائی پور ماه نشان و ایجرود و دهستانهای بوغداکندی و قلتوق

سمنان

سید حسین شاهین سید محمد دامغان
حیدر مطلبی نژاد سیف الله دامغان
حسن ملک محمدی موسی دامغان
عباس نصیری فرد علی اصغر دامغان
مهدی دهرویه اسماعیل سمنان
فریدون فریدونی حیدر سمنان
مصطفی کواکبیان حاج اقا سمنان
عباسعلی غریبی اسمعیل شاهرود
جمشید غندالی آقابابا گرمسار
غلام رضا کاتب محمد گرمسار
رضا بسطامی قربانعلی شاهرود
مجتبی ایمانیان محمود دامغان
حسن جورابلو حسین علی گرمسار

سیستان وبلوچستان

یعقوب جدگال علی چابهارو نیک شهر و کنارک
مریم موسوی سید تقی چابهارو نیک شهر و کنارک
عبدالسلام پاکزاد ملک بخش خاش و بخشهای نصرت آباد و میر جاوه و کورین
حمیدرضا پشنگ محمدرضا خاش و بخشهای نصرت آباد و میر جاوه و کورین
شریف ریگی علی خاش و بخشهای نصرت آباد و میر جاوه و کورین
سعید محمد شهنوازی قاسم خاش و بخشهای نصرت آباد و میر جاوه و کورین
محمود کردی ولی خاش و بخشهای نصرت آباد و میر جاوه و کورین
حسین اکبری مقدم عباس زابل و زهک
احمد امیرشاهی حسین زابل و زهک
حسینعلی جهانتیغ جانعلی زابل و زهک
ابوالقاسم مختاری غلامحسین زابل و زهک
یعقوب براهویی ملتان زاهدان
سید محمد تقی حسینی طباطبایی سید معین الدین زاهدان
حسن زارعی زاهدان
محمدگل عیسی زائی مرحوم درواس زاهدان
پیمان فروزش عبد الرحمان زاهدان
قباد گرگیچ زاهدان
عادل مزاری علی زاهدان
محمد علی میرمرادزهی مهراب زاهدان
عبدالعزیز جمشیدزهی تاج محمد سراوان
حمیدرضا کبدانی موسی سراوان
فرهاد سرحدی ابراهیم زاهدان

فارس

علی بیابان گرد حسن آباده و بوانات و خرمبید
علیرضا خسروانیان بیگی آباده و بوانات و خرمبید
مهدی رضایی ناصر آباده و بوانات و خرمبید
علی اصغر فتاحی آباده و بوانات و خرمبید
امیر حمزه کریمی شهریار آباده و بوانات و خرمبید
داود محمدجانی حسین علی آباده و بوانات و خرمبید
حسین خاوندی محمد استهبان و نی ریز
محمدابراهیم صائبی مصطفی استهبان و نی ریز
نادر مبرزی شهباز استهبان و نی ریز
سید عبدالرضا افضلی سید غلامرضا اقلید
محمدتقی ثابت اقلیدی ذبیح الله اقلید
حمید زرین کلاه محمد اقلید
سید اکبر میرقادری سید ابو القاسم اقلید
کامران ازگان جهرمی جلال جهرم
سعید اشرف زاده هدایت الله جهرم
ناصر خواجه پور عبدالغنی جهرم
سید محمد مهدی رضوی زادگان سید علی اکبر جهرم
فریدون فکری علیرضا جهرم
یوسف کراردی کراده احمد جهرم
عباس آب سالان معصوم داراب و زرین دشت
عبدالمهدی بابائی ابوالحسن داراب و زرین دشت
اسکندر بهمنی شهباز داراب و زرین دشت
علی محمد حقیقی محمود داراب و زرین دشت
مراد رنجبر الله مراد داراب و زرین دشت
حسین محبی غلام داراب و زرین دشت
مهدی محمدی حسن داراب و زرین دشت
علی رضا مرادی زاغی داراب و زرین دشت
سعید جعفری نگهدار سپیدان
علی ضامن راحمی اردکانی الله رحم سپیدان
رضا دارابی حسینعلی سروستان و کربال و کوار
سعدالله روستاطسوجی قلی سروستان و کربال و کوار
حسن شیبانی محمدرحیم سروستان و کربال و کوار
محمدرضا عادلیان سروستان و کربال و کوار
محمد مهدی فروغی نیا عبد الرسول سروستان و کربال و کوار
جمشید کارامد حسینعلی سروستان و کربال و کوار
نصرالله کوهی باغ اناری اسدالله سروستان و کربال و کوار
رضا نجفی علی اکبر سروستان و کربال و کوار
جعفر آی رضا شیراز
سهیلا ابراهیمی احمد شیراز
عبدالمجید ابیار حسین شیراز
حیدر اسکندرپور اسفندیار شیراز
رضا اسمعیل خانی ایرج شیراز
مسعود اشرف زاده هدایت الله شیراز
امین رضا افرینی کمال شیراز
محمد رضا اکبری حسین شیراز
ابوالفضل انصاری غلامحسن شیراز
ابراهیم بدیعی محمد شیراز
شهریار برومند عبدالحسین شیراز
کرامت بلاغی علی ناز شیراز
ناصر بهاری خوب جلیل شیراز
سیما بهبودی عباس شیراز
فریبرز پرویزی حسین شیراز
سعید پروین حقیقی شیراز
علی پهلوسای اکبر شیراز
فارس رضا ثابت اقدم منصور شیراز
محمد علی ثابت حاجیونی ما شاء الله شیراز
محمد جعفری امان الله شیراز
خدایار جعفری اسدالله شیراز
ابوالفتح جمشیدی مطلق محمدجواد شیراز
سید نا صرالدین حجت سید محمد هادی شیراز
احد حسین دوست عرب شیراز
محسن خادمی یحیی شیراز
کاظم خلوصیان محمود شیراز
محسن درخشنده گلپایگان حبیب الله شیراز
احمد درویشی حسین شیراز
سید احمدرضا دستغیب سید فخرالدین شیراز
سید احمد رضا دستغیب سید علی اصغر شیراز
مریم ده بزرگی رجب شیراز
محمد امین ده بزرگی ابوالقاسم شیراز
مریم دیهیم کریم شیراز
محمد رحیمی هدایت شیراز
سعید رستمی اسماعیل شیراز
روح الله رشید زلفعلی شیراز
مسعود رضائی خدایار شیراز
ابراهیم رنجبر جهان زیر شیراز
غلامحسین رهبر علی شیراز
کرامت الله زارع پناه غلام شیراز
فرهاد زارع داریونی خسرو شیراز
علی زاهد روزگار محمد حسن شیراز
ابوطالب زاهدی علی گدا شیراز
کرامت الله زندی قشقایی امیرحسین شیراز
احمد رضا ستاری عباس شیراز
علی ستوده فغانعلی شیراز
محمد جعفر شعله احمد شیراز
یوسف شمس مسلم شیراز
نرگس خاتون صباغ عوض شیراز
احمد رضا طالبی نژاد محمد باقر شیراز
سعید طوسانیان حمید شیراز
محمد عباس پور قاسم شیراز
جواد عرفان منش عباس شیراز
سیروس فارسی نادر شیراز
علی فانی قاسم شیراز
پرویز فتاحی محمد شیراز
فاضل فتوحی از حبیب الله شیراز
محمد فرشید مهر رمضان شیراز
فرهاد قاسمی علی شیراز
فرزاد قندهاری محمد شیراز
داریوش کریمی صفر علی شیراز
خلیل کلانتری محمد شیراز
جواد گرگین مرتضی شیراز
سیروس مختار محمد رحیم شیراز
محمد هادی ملازم ابراهیم شیراز
بهزاد منصوری علیرضا شیراز
ارش مهدوی علی شیراز
سید عبدالرزاق موسوی سید عبدالنبی شیراز
علی اکبر نصیری صفر علی شیراز
محمد مهدی نعمتی محمد رضا شیراز
زهرا وحید حسین شیراز
عباس وهابی زین العابدین شیراز
محمدحسن بلاغی اینالو حیدر فسا
مهدی حسن زاده احمد فسا
محمد رضا غلباش قره بلاغی عبدالرسول فسا
حسینعلی کریمی امان الله فسا
محمد رضا محمد حسن پور محمد حسن فسا
علی نجار پوریان محمد فسا
علیرضا الیاسی غلامرضا فیروز آباد قیر کارزین و فراشبند
اسمعیل رشیدی احمد فیروز آباد قیر کارزین و فراشبند
ایوب زارعی علی فیروز آباد قیر کارزین و فراشبند
نادر طیبی روانبخش فیروز آباد قیر کارزین و فراشبند
بهمن غفوری محمد فیروز آباد قیر کارزین و فراشبند
کورش کرم پور حقیقی اسمعیل فیروز آباد قیر کارزین و فراشبند
احسان بدری طیبلو سردار کازرون
محمد خوشنام نصر الله کازرون
اسفندیار دشمن زیاری حاجی خان کازرون
امیر خسرو شجاعی ایرج کازرون
حجت الله صفری کریم کازرون
علی اصغر حسنی محمد علی لارستان و خنج
سید حبیب حسینی المدنی سید مرتضی لامرد و مهر
عبدالحمید فرزانه فتح الله لامرد و مهر
قاسم مقیمی حسینعلی لامرد و مهر
عبدالله استواری کوچک مرودشت و ارسنجان و پاسارگاد
حسام رفیعی کهمینی عبدالحسین مرودشت و ارسنجان و پاسارگاد
عبدالرضا زارعی علی مرودشت و ارسنجان و پاسارگاد
شکرالله سعیدی نصرت الله مرودشت و ارسنجان و پاسارگاد
حسن شبانپور علی مرودشت و ارسنجان و پاسارگاد
علی محمد گلستانی پیر علی مرودشت و ارسنجان و پاسارگاد
سید بدیع الله موسوی سید عباس مرودشت و ارسنجان و پاسارگاد
سهراب پورخانی حسین ممسنی
امیرحسین رشیدی منوچهر ممسنی
منوچهر قائدی محمد ممسنی
شیروان کشاورزی فتح الله ممسنی
عبدالرضا مرادی بهرام ممسنی
حبیب‌الله رشیدی علی مرودشت
محمدخلیل گراهم مرحوم شیراز
سوسن زارع حسین شیراز
کرامت‌الله دهقانی رضا سروستان
مسلم شریفی غضنفر شیراز

قزوین

سیدرضا هاشمی سیدمسیح بوئین زهرا
نبی الله لشگری رضا تاکستان
رجبعلی ابراهیمی علیجان قزوین و آبیک و البرز
حسین درگی عزت الله قزوین و آبیک و البرز
سید محمدعلی سید قوامی سید صمد قزوین و آبیک و البرز
حسن طاهری نوروز قزوین و آبیک و البرز
غلامحسین عسگری محمد حسن قزوین و آبیک و البرز
قدرت الله علیخانی ذبیح الله قزوین و آبیک و البرز
کمال غلامی جمال قزوین و آبیک و البرز
اسماعیل فیاضی یوسف قزوین و آبیک و البرز
محمود کشاورز محرم علی قزوین و آبیک و البرز
مقصود مرادی بایرام علی قزوین و آبیک و البرز
قاسم نجف پور یعقوب قزوین و آبیک و البرز

کردستان

ام البنین جلالی سید رضا بیجار
پرویز اخوان منصو ر سقز و بانه
خلیل سعیدپور محمد سقز و بانه
صلاح الدین علا ئی نجم الدین سقز و بانه
محمد قدمی احمد سقز و بانه
فاروق ابراهیمی اشرف سنندج و دیواندره و کامیاران
بختیار حسین زاده مصطفی سنندج و دیواندره و کامیاران
بهنام حیدری صدرالدین سنندج و دیواندره و کامیاران
محمد غفران خلقی مرحوم حاجی سنندج و دیواندره و کامیاران
فریدون خضری شاه محمد سنندج و دیواندره و کامیاران
شیرزاد خوانچه سپهر صدیق سنندج و دیواندره و کامیاران
عطاالله رستگار امیر حسین سنندج و دیواندره و کامیاران
جلال شکرخدا علی سنندج و دیواندره و کامیاران
جمال الدین کریمی ابراهیم سنندج و دیواندره و کامیاران
بابک معروفی محی الدین سنندج و دیواندره و کامیاران
برهان یوسفی محمد صدیق سنندج و دیواندره و کامیاران
علی اشرف عبدی ربیع الله قروه
محمد صدیق قادری عزت الله قروه
جمشید رفیق دوست طاها مریوان و سرو آباد
مختار رشیدی عبدالله مریوان و سرو آباد
عطاالله قادری فتح الله مریوان و سرو آباد
احمد قاضی زاده حسن مریوان و سرو آباد
ناصر محمدی جعفر مریوان و سرو آباد
اقبال محمدی محمد عزیز مریوان و سرو آباد
سیدسعید سجادی ناصرالدین بیجار
سیدسعدی سجادی‌نسب سعدالدین سنندج
سیدجمیل احمدی سید نظام سنندج
محمدرضا سمندری عبدالله سقز و بانه
یدالله محمدی شکرالله قروه

کرمان

فریدون بهشتیان شکر الله بافت
معصومه رفیعی پور ابراهیم بافت
حمید موسی اکبری علی بافت
فرزین ناصری تکلو ماشاءالله بافت
عبدالمهدی انصاری مرحوم عبدالله رفسنجان
محمد رضا حسین زاده حسین رفسنجان
محمدرضا حسنی رنجبر علی رفسنجان
سید علی علوی سید محمد رفسنجان
حسین علی پور شمس اباد محمد رفسنجان
سید محمد مهدوی نیا سید حسین رفسنجان
سید مظفر منصوری سید ابوالقاسم زرند و کوهبنان
محمود میرزاحسینی زرندی جواد زرند و کوهبنان
سید مهدی بنی طبا جشوقانی سید جلیل سیرجان و بردسیر
شهباز حسن پور بیگلری مختار سیرجان و بردسیر
علیرضا اسدی کرم قربانعلی شهر بابک
پیام جوادی کریم شهر بابک
جعفر رضازه ساراب محمد شهر بابک
محمود سالاری کنگ حسن شهر بابک
حسن صادقیان یحیی شهر بابک
مرتضی امیرزاده محمد حسین کرمان و راور
بابک زندوکیلی علی اصغر کرمان و راور
اعظم شادکامی فرخی علی کرمان و راور
احمد غضنفری مقدم غلام رضا کرمان و راور
محمد جواد فدائی فتح آبادی محمد رضا کرمان و راور
منصور فروزان مهر عین الله کرمان و راور
محمد متولی امامی اکبر کرمان و راور
عبدالرضا نظری زاده کرمانی عباس کرمان و راور
علیرضا حبیبی پور بختیار کهنوج و منوجان و رودبار جنوب و قلعه گنج
عبد الرسول عزتی محمد کهنوج و منوجان و رودبار جنوب و قلعه گنج
محمد فلاح کهن جنگی کهنوج و منوجان و رودبار جنوب و قلعه گنج
مختار وزیری فتح الله کهنوج و منوجان و رودبار جنوب و قلعه گنج
طیبه ملک‌محمدی حاجی کرمان و راور
علی کلانتری محمدجواد رفسنجان

کرمانشاه

                                                                                                                                                                                                                                                        رضا بختیاری موسی اسلام آبادغرب و دالاهو                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         احمدعلی  امجدیان شیرعلی سنقر کلیایی
همت بیگمرادی بیگمیرزا قصرشیرین وسرپل ذهاب وگیلانغرب
تیمور امیری ملک محمد کرمانشاه
لیلی احمدی کرمانشاه
محمد بگلری عزیز کرمانشاه
محسن بیگلری امیر کرمانشاه
مظفر چشمه سهرابی حسن رضا کرمانشاه
فرزاد خانی بابا مراد کرمانشاه
محمد کرم زنگنه علی پناه کرمانشاه
مجید صیدی قمشه حسین کرمانشاه
برومند فخاری جعفر کرمانشاه
مجید کلهری طاقوسطانی خداکرم کرمانشاه
سیدمهدی محجوب سید اکبر کرمانشاه
غلامرضا محسنی قاسم کرمانشاه
هومن نوری نصرت ا.. کرمانشاه
حمید هادوى محمدرضا کرمانشاه
ملک کرمانشاه ابوالقاسم کنگاوروصحنه وهرسین
شهاب یادگاری علی اشرف کنگاور و صحنه و هرسین

کهگیلویه و بویر احمد

امرالله اندرزیان حیدر کهگیلویه و بهمئی
سید علی محمد بزرگواری حبیب الله کهگیلویه و بهمئی
غلامرضا تاج گردون ظفر گچساران
احمد خورشیدی یدالله گچساران
هادی زارع قوکی گچساران
محمدجواد ارجمند علی بویراحمد
جمشید صفری جهرم بویراحمد
فتح‌اله مردانی افضل بویراحمد
سیدمحمد موسوی خو خیرالله بویراحمد

گلستان

محمد حسین علی اصغری رمضانعلی گرگان و آق قلا
غلامرضا جوینی غلام گنبد کاووس
جواد نظری نریمان کنبد کاووس
عبدالستار خرمالی ابراهیم گنبد کاووس
بایرام گلدی برمک قادر گنبد کاووس
عبدالخالق عباسی رسول کردکوی و ترکمن

گیلان

خسرو شاهین علی راست آستارا
اکبر نوری پور عزیز آستارا
یوسف باشوق جلالی هادی آستانه اشرفیه
سید مهدی صادق سیدتقی آستانه اشرفیه
علیرضا کاظمی غلامرضا آستانه اشرفیه
فاروق نصرجلالی حسین آستانه اشرفیه
سید علی اصغر اخباری گل میر رشت
حبیب ساسانی مختار رشت
محمد حسین محمدیان شوئیلی علی رشت
هادی زبده شیرکوهی شاه بابا رودبار
رضا کاظمی تکلیمی طاهر رودبار
علیرضا مهدیزاده چله‌بری مظفر رودبار
سلیمان میرزایی راجعونی میرزا رودبار
اسماعیل حسن زاده طاهر رودسر و املش
علی دلپذیر اسماعیل رودسر و املش
کاظم کسرائی حسن رودسر و املش
دانش تیموری ریک عبرت الله طوالش و رضوانشهر و ماسال
سید ضیاء عظیمی دوبخشری سید ابواقاسم فومن و شفت
ملیحه ابد حسینی محسن لاهیجان و سیاهکل
محمد علی اخوان فلاحتکار محمدرضا لاهیجان و سیاهکل
محمد باقر یوسفی رضا لاهیجان و سیاهکل
شهرام صادر علی لنگرود
عیسی ملائی دیوشلی غلام لنگرود
علیرضا واحدی عبدالحسین لنگرود
علی اکبری عیسی رودسر
محمدعلی خداجو محمدتقی لنگرود
علی‌اصغر آصفی‌راد ابراهیم رشت
ابراهیم مسافری قربانعلی صومعه‌سرا

لرستان

رمضان اسکندری احیاء الیگودرز
محمدتقی توکلی عزیزالله الیگودرز
محمد خدابخشی غلام علی الیگودرز
حجت الله رحمانی عزت الله الیگودرز
جواد رضوانی رضا الیگودرز
محمدنبی عسگری نصرت الله الیگودرز
علیرضا امیریان رضا بروجرد
مرتضی گودرزی علی بروجرد
داریوش ازی پاپی کرم پلدختر
محمد بهاروند کرم خان خرم آباد
محمد بیرانوند شاولی خرم آباد
محمد چگنی حسین خرم آباد
علی سلاحورزی مرحوم نورمراد خرم آباد
نور محمد فردی بیرانوند حسن خرم آباد
مسعود کمالوند عبدالحمید خرم آباد
علی آل کاظمی فرج الله دلفان و سلسله
حجت الله خدایی سوری شکرخان دلفان و سلسله
بهروز رشیدیانی عزیز دلفان و سلسله
علی باقر طاهری نیا علی عزت دلفان و سلسله
محمد محمدی کرم الله دلفان و سلسله
غلامحسین پاپی ولی دورود و ازنا
غلامرضا عبدالوند رحیم دورود و ازنا
رحِِیم فولادوند اسدالله دورود و ازنا
منصوره السادات مظلوم سید احمد دورود و ازنا
یونس ازبخت خداداد کوهدشت
شامیرزا رحمتی فیلی امیدعلی کوهدشت
علی محمد سوری لکی حسینعلی کوهدشت

مازندران

مسعود فرجاد محمد آمل
علی اردشیر علی مردان بابل
علی اللهی جعفر بابل
محمود عابدی امیری بابل
على کریمى فیروزجایى محمد بابل
سید مظاهر کیانژاد سید نعمت الله بابل
احمد محمد پور کبریا نعمت الله بابل
حسین یزدانی چراتی علی بابلسر
حسن کوچکی محمد قاسم بهشهر و نکا و گلوگاه
اسماعیل بی ازار نعمت الله تنکابن و رامسر
سیدباقر حسینی ثابت سیدحبیب الله تنکابن و رامسر
محمد رسول سام خانیانی حسن تنکابن و رامسر
مهتاب چشمارو حسین ساری
محمد باقر صباغی حاج شیخ حسین ساری
عبدالحمید عبدالاحد محمد ساری
موسی محمودی صاحبی رمضانعلی ساری
محمد مهدی باباپور گل افشانی قربانعلی قائم شهر و سوادکوه و جویبار
دلاور بزرگ نیا رشید قائم شهر و سوادکوه و جویبار
سید صمد جعفری قائم شهر و سوادکوه و جویبار
شاهین جوادی ابوالفضل قائم شهر و سوادکوه و جویبار
عشق علی طالبی اتویی ذبیع الله قائم شهر و سوادکوه و جویبار
حسینعلی عابدی رکابدار برارگل قائم شهر و سوادکوه و جویبار
فاسمعلی عبدالله پور محمدصادق قائم شهر و سوادکوه و جویبار
کمال علیپور حسین قائم شهر و سوادکوه و جویبار
میکائیل فرجپور کردآسیابی اسماعیل قائم شهر و سوادکوه و جویبار
محمد رضی محمدی کوچکسرائی محمدعطا قائم شهر و سوادکوه و جویبار
رمضانعلی ملک قربانعلی قائم شهر و سوادکوه و جویبار
افشین موسوی یعقوب قائم شهر و سوادکوه و جویبار
میررحیم نوربخش آهنگر سید عسکری قائم شهر و سوادکوه و جویبار
نعمت الله پوستین دوز الله بخش نوشهر و چالوس
محمد علی شایسته لنگرودی محمد نوشهر و چالوس
حسن لطفی نژاد صفرعلی نوشهر و چالوس
انوشیروان محسنی ابوالفتح نوشهر و چالوس
داود صابری علی اکبر بهشهر
سیدشهاب‌الدین کاظم‌دینان سیدمحمود آمل
سیدرفیع کاظمی سیدجمال نوشهر
جهانبخش پورآهنگریان قربانعلی تنکابن
محمد محمدپور احمدعلی آمل
بهرام مرادی علی اشرف تنکابن

مرکزی

سیف الله حدادی محمد صادق اراک و کمیجان
علیرضا شیری گرکانی محمد تقی اراک و کمیجان
محمد تقی عباسی محمد حسن اراک و کمیجان
سید حسن علیانسب مشیت اراک و کمیجان
محمد رضا گودرزی خداداد اراک و کمیجان
حسن مرادی اسماعیل اراک و کمیجان
محسن نجفی محمد علی اراک و کمیجان
بهمن اخوان رمضان تفرش و آشتیان
محمود قاضی مرادی اسدالله تفرش و آشتیان
محمدصادق کردآبادی جانعلی تفرش و آشتیان
مهرداد نوابخش احمد تفرش و آشتیان
صفرعلی صالحی علی خمین
محمد تقی عظیمی حسینعلی خمین
لیلا کمانی نور الله خمین
محمدحسین مقیمی محمدعلی خمین
علی اکبر محمدی اصغر ساوه و زرندیه
علی نظری سهلعلی ساوه و زرندیه
محمود احمدی بیغش مهدی شازند
مرتضی فتحی علی حسین شازند
هلیا واحدی علی محمد شازند
غلامرضا یعقوبی علیرضا شازند
محمد فروغی حسین محلات و دلیجان
معصومه محمودی علی اصغر محلات و دلیجان
داوود نادری حسن محلات و دلیجان
سیدمرتضی ظریف حسینیان سیدجعفر اراک
منصور کلا علی تفرش
حسن محمدی اکبر محلات
علی مقدر محمد ساوه
فاضل حیدری محمدعلی شازند
علی‌اکبر نصیری علی تفرش
فریده نوروزی عباس اراک
حمید یعقوبی‌فر عباس تفرش
جمیله نوری محمدحسین شازند
علی نیک‌نام محمد تفرش

هرمزگان

مهدی جبارزاده شیاده سید فیض الله بندرعباس و قشم و ابوموسی و حاجی آباد و خمیر
حمزه دادی زاده دادی بندرعباس و قشم و ابوموسی و حاجی آباد و خمیر
فریبا رضایی صفدر بندرعباس و قشم و ابوموسی و حاجی آباد و خمیر
علیرضا کامرانی محمد بندرعباس و قشم و ابوموسی و حاجی آباد و خمیر
محمداشرف بخرد عبدالجلیل بندرلنگه

همدان

سید ناصر محمودی سید حمزه رزن
محمدصالح احمدوند علی نجف ملایر
عباس اریازند نعمت الله ملایر
علی محمد عبداللهی نیا علی ملایر
محمد به جامه حاجعلی همدان
سیدمنصور حسینی موسی ملایر
سیدباقر حسینی فرج الله بهار و کبودرآهنگ
محمدحسین حسینی حاجعلی همدان
کوروش اردلانی اردشیر تویسرکان
علی‌‌محمد حیدری رحمت الله ملایر
مهری سعیدی احمد همدان
طیب شیخ‌بابایی قربانعلی بهار و کبودرآهنگ
مجید صادقی‌اطهر قربانعلی رزن
حسین عزیزی علی ملایر
سعید کریمی قربانعلی همدان
محمدرضا کریمی رضا همدان
حسن وفایی غلامعلی ملایر
اکبر کوکبی حمیدپور حسین رزن
مهدی نصیری منصور همدان
فرزانه نیکو علی میرزا همدان

یزد

سعید بهشتی اردکان
حسین کلانتری غلامرضا اردکان
علی حمیدی میرزافتح الله بافق و مهریز و ابرکوه و خاتم
محمدرضا فرهمند محمدحسن اقا بافق و مهریز و ابرکوه و خاتم
غلامرضا محمودی میمند حسن بافق و مهریز و ابرکوه و خاتم
سید محمود وزیری سید محمد حسین بافق و مهریز و ابرکوه و خاتم
بمانعلی حکیمی رکن آبادی غلامرضا تفت و میبد
محمد مهدی خواجه پور بمانعلی یزد و صدوق
هادی طباطبائی میرزا علی اکبر یزد و صدوق
سید احمد میر باقری سید محمد یزد و صدوق
ناصرحسین سرتیب‌زاده علی اکبر تفت و میبد
جواد محیطی‌اردکانی شعبان علی اردکان

متذکر می شود که شورای نگهبان در مهلت قانونی 20 روزه موضوع رسیدگی به شکایات داوطلبان نمایندگی مجلس که امروز جمعه سوم اسفند پایان می پذیرد، را به انجام رسانیده و درسه مرحله صلاحیت 813 نفر از کاندیداهای نمایندگی مجلس را تائید کرد. همچنین برخی از احتمال اعلام فهرست دیگری در طول امروز از تائید صلاحیت شدگان توشط شورای نگهبان خبردادند.
+نوشته شده درساعت توسط رضا |

 اسامي تاييد شدگان 23 استان کشور 

در آخرين مرحله از اعلام اسامي کانديداهاي انتخابات دوره هشتم مجلس شوراي اسلامي اسامي تاييد صلاحيت شدگان اين انتخابات در23  استان کشور به شرح زير اعلا م شد. خبرگزاري فارس که اين اسامي را منتشر کرد در ابتداي گزارش خود نوشت که اين اسامي بر اساس ارزيابي هاي به دست آمده از نامه هاي رسيده به فرمانداريها استان ها به دست آمده است.اين گزارش شامل اسامي نامزدهاي تاييد صلاحيت شده در استانهاي اردبيل، چهار محال و بختياري، ايلام، تهران، خوزستان، اصفهان، خراسان رضوي، کرمان، کرمانشاه، کهگيلويه و بوير احمد، گلستان، کردستان، قم، قزوين، سمنان، فارس، سيستان و بلوچستان، زنجان، بوشهر، خراسان شمالي، خراسان جنوبي، تهران بزرگ، آذربايجان غربي و آذربايجان شرقي طي مراحل چهارگانه اخير مي باشد.
استان اردبيل :اردبيل و نمين و نير: عسگر جاويد سولا، سيامک جدي رحيم بگلو، علي مظفري، سيد کاظم موضوي، شهريار نصيري، مهرداد وثوقي فرد، حسن وفادار ينگجه.
پارس آباد و بيله سوار: اسماعيل ابراهيمي، داود احمديان، بهنام آزادنکچي عليا، عباس جهانگيرزاده بيگديلو، سودابه روح نواز لنگه بيز، قاسم فروتن گيگلو.خلخال و کوثر: افراسياب اميرپور، حسن داداشي، رضا قادري، مهرانگيز مروتي، سيد اسرافيل نصيري گهراز، سيد غني نظري خانقاه، احمد يکتايي.گرمي: عظيم احمدي، حميد بهاري ميخوش، سيد ناصر سيد کاظمي، جواد عزيزي اجيرلو، شهرام هاشمي اسمعلي کندي.مشگين شهر: مرتضي انصاري، خليل گرانمايه
چهارمحال و بختياري :اردل و فارسان و کيار و کوهرنگ: محمد اسماعيل فارساني.شهر کرد : هوشنگ امير خاني دهکردي، حشمت الله قلي پور هفشجان.
تهران بزرگ: عباس آخوندي، ناهيد آژير، سيد محمد رضا آقاميري، محسن آگاه تهراني، اسماعيل ابارشي، سميراميس ابراهيمي، شهروز ابراهيمي، عليرضا ابراهيمي، محمد رضا ابراهيمي، مصطفي ابراهيمي، محمد ابراهيميان، مريم احترامي، عبدالرحيم احتياطي، احمد احمدي، حسين احمدي، شاهين احمدي، محسن احمدي، سيد اکبر احمديان، نادر احمدين، شهروز اختراعي، عليرضا اخلاصمند منفرد، عليرضا ادهمي، احمد اديب، حميد اديب، افشين اسفندياري، عليرضا اسگندري، رحيم اسمعلي خليفه لو، نسرين اسمعيل پور ميانجي، علي اصغر اسمعيلي، محمد اشرفي اصفهاني، محمد ابراهيم اصغرزاده، جواد اطاعت، ابوالقاسم اقباليان، نيما اقتدار، محمد امجدي، اميد اميدي، علي اکبر اميرآتشاني، رضا اميري، غلامحسن اميري، حميد رضا امينيان ندوشن، مريم اوتادي، ابراهيم ايزدپناه قهرماني، اصغر ايماني، محمد علي ايماني، عزيزاله بابلي بهميي، اصغر باقري خولنجاني، سياوش باهر، داود بحري، مسعود بحريني، احمد بخشايش اردستاني، سيد علي بدري، علي برغمدي، ناهيد پاپيان، پدرام پارسا، جواد پرستاري، بهزاد پرويزي، عليرضا پريزاده، حسين پودگنجي، سيامک پيشکاري احمد آبادي، سروش تام، پيمان تبليغي، کرامت اله ترابي زيارتگاهي، مهدي ترحمي، علي تشکري ابوالقاسمي، اسمعيل تقوي، سيد کامل تقوي نژاد، فاطمه تندگويان، خديجه توکلي، عزت اله توکلي، مجيد توکلي، عليرضا جابري زاده، عليرضا جرات، فرشته جراحي، سيد مهدي جزايري، امير جعفرپور، غلامرضا جعفري، محمد جعفري، مهدي جعفري طاري، محمد رضا جلالي، مهدي جلالي، شهرام جليل زاده رحمتي، فاطمه جمالي، پيمان حاتمي، افشين حبيب زاده کلي، آرش حبيبي، نجفقلي حبيبي، زهرا بيگم حجازي زاده، علي حرمتي، شاهرخ حسن زاده گان، سيد علي اشرف حسني، فريده حسين زاده، سيد محمود رضا حسيني، سيد اسماعيل حسيني اميرکنده، زهرا حصارباني، الياس حضرتي، حجت حضرتي، علي حکيم عطار، مهرداد حکيمي لفمجاني، سعيد حمل دار، علي عباس حياتي، غلامرضا حيدري، مهدي حيدري، شجاع الدين خاتمي، عليرضا خادمي، شاهپور خانقلي، عليرضا خاني نقابادي، سودابه خبيري، رضا خرمي، مصطفي خلعتبري ليماکي، حسن خليل آبادي، عبدالرسول خليلي، محمود خوشنويس، کيوان خوشوقتي، علي خيري، اصغر دالوندي، امراله داود آبادي فراهاني، معصومه دربهاني، محمد دهقان  نصيري، اميرعلي دولتشاهي، سيد کمال ذوالفقاري اجلال منش، سيد عليرضا رزاقي، اميرحسين ربيعي طري، منيره سادات رحمان زاده، عليرضا رحيمي، اميرمسعود رزاقي عميدي گلپايگاني، علي رستميان، مهدي رسول پناه، حسين رشادتچو، مهدي رضائي، طاهره رضازاده شيراز، حسين رضانيا، آيت اله رضايي نودهي، غلامرضا رضواني گيل کلائي، سيد حميد رضوي زاده، سيد محسن رضوي نژاد، وحيد رفائي، مهران رفيعي کلهرودي، کبري رمضاني رباط ترکي، فرامرز رمضاني گيوي، احمد رضا روح الله زاد صومعه سرايي، سيد  ابوطالب روحاني، زهره الزهرا روحي پور، محسن روشن پژوه، حسين رويوران، سعيد زارع، علي زارع رئيس آبادي، علي زارع فکري توچائي، قادر زارعي کنچوبه، کلام الله زاهدوند ييلان جق، حميد زاهدي، زهراي مرضيه زجاجي، محسن زرکوب، داريوش زرگري مرتدي، ليلا سادات زعفرانچي، ليلا ساريخاني قلعه باباخ، سيد کمال سجادي، عباس سروري، رضا سعيدي، محمدسعيد سعيدي، اعظم سقطي، ايرج سلطاني، شکور سلطاني، عباس سلطاني، مسعود سلطاني فر، هادي سلطاني محمدي، زهرا سليماني، نادر سليماني، يعقوب سليماني برايجاني، محمد رضا سمواتي، ابوالقاسم سميعي، علي اکبر سيبويه، مرتضي سيف الهي، توحيد سيفي، محمد حسين سيفي، سيد محمود شاه چراغي، قاسم شاه علي، عليرضا شاه محمدي، فاطمه شايق، محمد حسين شباني کوزه کنان، بدرالدين شريعتي، جواد شريفي، عين اله شفيعي، رحيم شکوري، شراره شهبازي، ناصر شهيدي زندي، حسين علي شورابي، مرجان شيخ الاسلامي آل آقا، نيره صابر، داود صادقي، صفر صادقي، احسان صادقي شهرکي، علي صارميان، ولي الله صالحي، محمد ابراهيم صالحي زاده، نورمحمد صبري، بهزاد صبوري، محمد رضا صفرزاده، سيدقهرمان صفوي، محمدصفي خاني، مينا صفي خاني، سيدمحمد صفي زاده، عليرضا صمدي راد، داود صميع، احمد طاهري، عفت السادات طحامي، فرهاد طراح زادگان، خداداد طوفانيان، رسول عباسي، حسين عباسي مقدم، سياوش عبدالهي، محمدرضا عبدالي، رضا عبدي، محمدکاظم عبدي فرد ، محمدحسين عدالت آذري، مريم عربي، مهدي عربي، هادي حامد عطارکاشاني، مرتضي عظيمي، حسين علوي راد، محمدرضا علي نژاد، عباسعلي علي دوست، رحمان عليان الله مرزي، خليل الله عليخاني، مجيد عليزاده، علي عمويي اردکاني، محمد فاطميان، مهدي فتحي، حميدرضا فتحي ناز، سيداصغر فتوحي اونجي، محمدابراهيم فرامرزي رجب پور، ابراهيم فراهاني، عزت فرحزادي، شهاب الدين فرزاد، احمدرضا فرزين، فريده فرزين، فرزاد فروغي شمس، امين فغفوري آذر، مهدي فکري، ناهيد فهيمي رضايي، احمد فياض بخش، محمدحسن قادري، مريم قاسمي، علي قاسمي منفرد راد، محمد قدير، عقيل قديم، احمد قريب گرگاني، غلامحسين قليج خاني، شهرام قنبري سيرداني، فرزين قنواتي، حمداله قهرماني فرد، حسن کاظمي، سيدعلي اکبر کاظمي، حبيب الله کامراني، شبنم کاوياني انزجاني، محمد کرباسچي، فيروزه کربلايي محمدرضا لالايي، حميدرضا کرمپور، سعيد کرمي، بيژن کريمي، فريده کريمي، نرگس کريمي، فرشيد کريمي درويي، پرويز کلهر، مختار کوه افشاري، محمد کياني، حسين کيخاني، ناصر کيخاني، زهرا گرجستاني، محمدرضا گرجستاني، سيامک گل سرخ رضاييه، طيبه گلپايگاني، عليرضا گلدامن، عباس لشني، محمدرضا مجمع، عبدالله مجيدي، محمد محلوجي، علي محمدپور، مجيد محمدپور، عباس محمدتقي صراف، جعفر محمدي، کوروش محمدي، محمد محمدي، نفيسه محمدي، علي محمودزاده، فرزاد مرادي، مرتضي مرادي صلوات، بهجت السادات مرتضوي، سيدفرزاد مرتضوي، زهرا مرزبان، فرهاد مرندي علمداري، نادر مروتي، محسن مزرعي فراهاني، يوسف مزيور رحماني، جواد مسگري سوهاني، عظيم مسلم زاده، مهدي مسيب زاده، داود مطلبي گلعذاني، منصور مطيع، رضا مظاهري، مهدي معدنچي زاج، عليرضا معصوم پور، وحيدرضا معينيان، جلال الدين مقصودي، محمدرضا ملاصالحي، فاطمه ملکي، عليرضا مناجاتي کاشاني، علي مناف زاده، رسول منتجب نيا، غلامرضا مهديزاده، مرتضي مهري، قاسم مهري مهويزاني، محمود موحدي، محمود موسائي سنجره يي، سيدحسين موسوي، سيدجليل موسوي سراجاري، سيدعليرضا موسوي شيرازي، سيدمحمدرضا موسوي نژاد، غلامحسين موقتيان، اميراحمد مومني ها، داود ميراحمدي خاکي، اکرم ميرزايي، حسين ميرلوحي فلاورجاني، عليرضا ميريوسفي اول، فرحناز مينايي پور، سهراب نادري، مصطفي ناصحي، سعيد نصرالهي، حميد نعمتي، علي نمکي، جعفر نيکجو، شيدا نيکوروين، علي هاديان، منصوره السادات هاشمي، حسين هديه لو، محمدرضا وزوايي، صمد وليزاده خواجه شاهي، مرتضي يافتيان، احمدرضا ياري، مظاهر ياوري، علي اکبر يزدان فر، نرگس خاتون يکتاي شهرستاني.
استان تهران (به جز تهران بزرگ):پاکدشت: محمود خزاعي، علي اکبر فريد افشار، اشرف کردقرچه لو.دماوند و فيروز کوه: موسي احمدي نفت چالي، محمد اهنزي، محمد حسن خوش صحبتان، مهدي سوقي، محسن صفري، محمد مسعود، کيقباد محمدي، حميد رضا مصطفي ني، رباط کريم: منوچهر بختياري، علي بدلي، داود تنها، رحمت الله شاه حيدر، عليرضا فتحي، ابراهيمي نکو، اورنگ يوسفي سوران.ساوجبلاغ و طالقان و نظر آباد: کريم اسداللهي، ايرج چگيني نژاد، سيد علي حسيني، عباس رنجبر، فرامرز صديقي، مسعود قاسمي، احمد ارکاب.شهريار: مهران خوش سلوک رودسري، محمد رضا فرشيد نژاد، يوسف فقيه ثمرين، اکرم تاج قنبري ممان، بهرام محمد خاني غياثوند، ذبيح الله مقدم ميرشکاري، اسماعيل ميرزايي، سعيد ناجي، عليرضا نور پور، بهرام آجورلو، پيمان حقيقي راد.کرج: مهراد خلج، رضا خلج اميري، بهروز دهدار، اکبر زهرايي، مهرداد سلامت، مسعود غلامي،  سيمين فراهاني، ابوالفضل قراخاني، مجتبي کريمي، ذوالفقار لطفي، امير حسين مظاهري سيف، يونس ميرزائي تبار، طيبه ميرزائي رضائي، کليميان: امير اصلان يوسفي، سيامک مره صدق مسيحيان آشوري و کلداني: فريدون بيت يونان.مسيحيان ارمني شمال ايران :وارطان ورطائي.ورامين: بابک بختياري جم، اکرم شيرازي، حجت الله قاجار.
استان ايلام:عباسعلي اولي، معروف بسطامي، علي پور هلشي، شاپور پولادي، علي جمشيدي، حميد خانيان، صابر زارعي، عباس شفيعي، حسن.ايلام و ايوان و شيروان و چرداول و مهران: بختيار عزيزي، مير حمزه کرمي، کورش منصوري، جلال ميرزايي، عبدالرحمان هاشمي.دهلران و دره شهر و آبدانان: اسد احسان زاده، عيسي باقري، غلامرضا مهدوي، لطيف نوروزي، حجت هادي زاده، داريوش هاشمي،
استان خوزستان :آبادان: ناصر اقبالي، محسن الکعبي، حبيب انصاري، محمد حلفي زاده فلاحي، سيده فرحناز داوري، سيد مجتبي علم الهدي، محمد سعيد محمودي. انديمشک: عبدالرضا بزرگ نژاد نوبيجاري، حسين قلاوند، اهواز: محمدرضا آقا سليمان، طاهره ابراهيمي ميري، حسين اسلامي، مجيد افخمي، سيدعبدالحسين البوشوکه، فريدون بخشي زاده، سيد فرج پورفرجي، غلامرضا تقوي، محمد تقي زاده، محمد چيت ساز، سيد سعيد حجازي، محمد حسين پور، سيد شريف حسيني، رحيم حويزه نژاد، اقباله ذاکر حسيني بندزکي، آذر زمان پور، عبدالعزيز ساعدي نيا، حيدر سواري، احمد سياحي، طاهر سياحي، عبدالمحمد طرفي مولا، جمال عالمي نيسي، محمد عساکره، منوچهر عليرضايي، علي عماد، سيد علي غرابي، ناصر قلي پور، منوچهر کرد زنگنه، عليرضا مشکين فام، احمد موسوي، اسمعيل هواسي پور، شهره ورشوي، پروانه ولوي، بيژن يوسفي.ايذه و باغملک: محسن اورکي کوه شور، عليرضا دهقاني، محمود شالوني، حسين کياني، محمود کياني موردي، هوشنگ محمدي، فرود مرادي سر غولي، مينا موسوي گورابي، محمد نجاتي پور.بندر ماهشهر و اميديه و هنديجان: مرتضي ابوعلي، محمدرضا بهرامي، خليل حيات مقدم، عزيز حيدري کيا، جمال درويش، غلامرضا شنبدي، عبدالکريم فدعمي.بهبهان: محمودرضا ضرغامي، عبدالهادي فقهي زاده، علي قنبري برزيان.خرمشهر :عباس آبيار، سيد مويد ثابتي، عارف علي زاده، محمد نظارات.دزفول: جهانگير پورهنگ، داريوش زلقي، عزت الله عسگري پور.دشت آزادگان: صادق سبهاني، علي طرفه، رامهرمز و رامشير: محمدرضا بهمئي، فرزانه رحماني فر، جمشيد کمائي، اقبال محمديان.شادگان: فاضل خنفري ناهي زاده،  حسين کاملي.شوش: سيد صاحب بيت سيدنور، علي رحيمي فر،  مصطفي محمدپور،  عدنان مراونه،  شوشتر و گتوند: قاسم پاپي زاده، فاطمه جرجران شوشتري، عبدالعلي ديلمي، اميد صباحي خواه، محمدرضا نيکنام، مسجد سليمان و لالي و بخش هفتگل: محمود جهانگيرنژاد.
استان اصفهان :اردستان: احمد رمضاني سعادت آبادي.اصفهان: پرويز احسان زاده، حسينعلي براتي علويجه، مهدي بهرامي، علي تاج الدين، ناهيد تاج الدين، محد حسن حبيب اللهي نجف آبادي، اکبر خاني، جلال دانش، پريسا رضايي، محمد زاده حسيني، عباس زهيري هاشم آبادي، محمد حسين سليماني پور، امير عباس سنجيده، سيد مجيد شيرزادي، محسن عابدي اشکاوندي، حسين عابدي مديسه، علي کردآبادي، اسدالله کيان ارثي، علي مختاري، عباس مقتداي خورسگاني، فاطمه ملکوتي خواه، حميد مير مجربيان، سيد حسين ميرمحمد صادقي، رضا نصوحيان، سيد جمال نعمت اللهي، محمد نيکوفر، مرضيه وانوني.برخوار و ميمه: سعيد آرتي، محمدرضا اثني عشري، عباسعلي اعظمي، سيد رحيم بحريني، جهانگير بختياري مهر، حسين توکلي، محمدتقي شجاعي گشنيزجاني، عباس کريمي زماني، حسين گندمکاران.خميني شهر: فريدون الله ياري، نعمت مهدوي راد، مصطفي مهرابي، سيد محمود ميريان، سميرم: مسلم شفيعي، محمدعلي عليمرداني، علي فرهادي، همتعلي نادري دره شوري، بدريه نصيري.شهرضا و سميرم سفلي: علي دباغ، آرش زاهد، محمد حسين عابدي، زهرا ممتاز، سعيد نره اي.فريدون و فريدونشهر و چادگان: اسماعيل حکيم الهي، طاهر سپاهي، مجتبي سعادتي اسکندري، بهرام شجاعي، نصير محمدي دهقي، عليرضا يزداني.فلاورجان: رمضانعلي اکبري،  مسعود حبيبي،  اسدالله شمس فلاورجاني،  سياوش شيرزادي،  علي قاسمي حسين آبادي.  کاشان و آران و بيدگل: محمد حسن احمدي راد، محمد زارع جوشقاني، مجتبي شريعتي نياسر، علي ضيائي، رحمت الله علي اکبري، عبدالرضا کوه پيماوني، ابوالفضل متين پور، مهدي مدني، ماشا»الله مهمان نواز.گلپايگان و خوانسار: محمدرضا جمالي، عباس داودوندي.لنجان: عليرضا انصاري چهارسوقي، مجتبي بزرگي، محمد حميدي، احمد علي سلطاني، سيد نصرت الله طاهري تخته چوبي، مسعود طوقاني ريزي، مجيد منصوري بيدکاني، احمد نوروزي سده، مبارکه :مرتضي طغياني دولت آبادي.نايين: حسن افضل، ابراهيم اقبال، مرضيه جام.نجف آباد و تيران و کرون: مجيد افشاري، بهزاد رادمنش، رجبعلي شريفي نجف آبادي، عباس مختاري.نطنز و قمصر: عليرضا شيرمحمدي فرد، محمد ضابطي طرقي، احمد مشيدي، محمد هاشمي، فرزانه يارندي.تاييد صلاحيت 53 کانديداي مجلس هشتم در استان خراسان رضوي تربت جام و تايباد: اکبر افشار قاسمي، حسن جامي الاحمدي، سيد مسلم سيد الحسيني، صمد قراول محمدآبادي.چناران و طرقبه: رضا دانشوربنداري، جواد روئين تن.خواف و روشتخوار: علي ايزدي، عباس پاکدل رشتخوار، احمد پيرزاده.درگز: محمد نوروزيان، سبزوار: کاظم ارشادي مقدم، يوسف خسروجردي، عليرضا صادقي، ولي الله کاشکي، عليرضا مزيناني.فريمان و سرخس و بخشهاي احمد آباد و رضويه: محمد اکبري فريماني، منصوره ايوبي.قوچان و فاروج: هادي شوشتري، سيدلوئي عادلي، علي قربان نژاد، کاشمر و بردسکن و خليل آباد: غلامرضا جعفر پور. مشهد و کلات: حسين آفريده، محمد کاظم ابراهيمي خرم آبادي، سيد رشيد اعرابي، قاسم آقا محمدي، حسين آقاسي زاده، علي اکبري، حسين اميني، سيد موسي بين فاطمي خراساني، عباس بهزادي مقدم، غلامرضا تنديسه، حسين توانايي، حسن حسن زاده، سيد هادي حسيني، محمد علي خوشدل، عليرضا دانشور فرد، غلامحسن دلاور، ابراهيم دهقان لطف آباد، احمد ديناري، عليرضا رياحي، ناهيد زرگراني، جواد سلاطين اسلاميه، علي اکبر شاملي، سيد فرشيد غزنيني هاشمي، محمد غلامي، علي فرهودي، حميد رضا کخاي فرزانه، فائزه نوروزي سده، جواد نيکدل.نيشابور: محمد صادق اردمه، محمد پورفرخ، مطهره سخاوتي، غلامحسين مظفري،

استان کرمان :بافت: فريدون بهشتيان، معصومه رفيعي، حميد موسي اکبري، فرزين ناصري تکلو.بم: يوسف اميني.جيرفت و عنبرآباد: علي اسلامي پناه، ميثم تارم.رفسنجان: عبدالمهدي انصاري، محمدرضا حسني رنجبر، محمدرضا حسين زاده کمال آباد، حسين علي پور شمس آباد، علي کلانتري، سيدمحمد مهدوي نيا.زرند و کوهبنان: سيدمظفر منصور، محمود ميرزاحسيني زرند.سيرجان و بردسير: سيدمهدي بني طبا جشوقاني.شهر بابک: عليرضا اسدي کرم، پيام جوادي، جعفر رضازاده ساراب، محمد ابراهيم زين الديني ميمند، حسن صادقيان. کرمان و راور: مرتضي اميرزاده، محمدرضا پورابراهيمي داوراني، محمد جمشيدي گوهري، بابک زندوکيلي، اعظم شادکام فرخي، احمد غضنفري مقدم، محمدجواد فدائي فتح آبادي، منصور فروزان مهر، محمد متولي امامي، طيبه ملک محمدي، محمد ميرزايي، عبدالرضا نظري زاده کرماني.کهنوج و منوجان و رودبار جنوب و قلعه گنج: عليرضا حبيبي پور، عبدالرسول عزتي، محمد فلاح که.
استان کرمانشاه :اسلام آباد غرب و دالاهو: رضا بختياري، نيک زاد پرسته، مجتبي جليليان، ايرج جمشيد نژاد، احد رضايي، صفدر منوچهري تبار.پاوه و جوانرود و ثلاث بابا جانبي و روانسر: مصطفي محمدي، نجيب ميراني.سنقر: محمد حسين حيدريان، احمدعلی امجدیان. صمد فدايي، سنقر ولي الله واعظي.قصر شيرين و سرپل ذهاب و گيلانغرب: علي احمد احمدي، همت بيگمرادي، لطف الله پرندين، مهرداد سهامي، محمدرضا شهبازي، فاطمه غروي، حميدرضا مجردي گيلان.کرمانشاه: ليلي احمدي، تيمور اميري، محمد بگلري، محسن بيگلري، جمشيد پرويزي، مظفر چشمه سهرابي، سيد مصطفي حسيني منش، فرزاد خاني، محمد کرم زنگنه، سيد احمد سيد آقايي، محمد رضا شعباني، سعيد رضا شيخي، مجيدي صيدي قمشه، برومند فخاري، مجيد کلهري طاقوسطاني، سيد مهدي محجوب کرم بستي، غلامرضا محسني، هومن نوري، حميد هادوي.کنگاور و صحنه وهرسين: حجت الله رستگارثاني، ملک کرمانشاه، شهاب يادگاري.
استان کهگيلويه و بويراحمد :بويراحمد و دنا: محمدجواد ارجمند، رحيم سبحان زاده، جمشيد صفري دولت آباد، فتح الله مرداني، سيدمحمد موسوي خو، ذبيح الله ولي نيک. کهگيلويه و بهمني: امرالله اندرزيان، سيدعلي محمد بزرگواري، نورالله دهناد، لطيف رستاد، محمد مسکيني.گچساران: غلامرضا تاجگردون، سيدمجيد حسيني، احمد خورشيدي آزاد، هادي زارع پورچهار راه گشين.
استان گلستان :راميان و آزاد شهر: سيد احمد باقري رامياني، محمد رضا باي، مهدي برزميني، اسفنديار موغانلو، حميرا ميرفندرسکي.علي آباد: اصغر ايماني، محمد وطني باقرآبادي.کردکوي و ترکمن و بندرگز: صفر محمد آرخي، عبدالباقي اشرفي کلته، سيد مراد اونق، مجتبي جمالي، عبدالناصر رفعتي، سيد مهدي عابديني، عبدالخالق عباسي، عبدالحکيم فيروزي، عبدالناصر ايزدي.
استان کردستان :بيجار: ام البنين جلالي، سيدسعيد سجادي، بهمن مرادنيا.سقز و بانه: پرويز اخوان، خليل سعيدپور، محمدرضا سمندري، صلاح الدين علايي، محمد قدمي.سنندج و ديواندره و کامياران: اقبال ابراهيم، فاروق ابراهيمي، سيد جميل احمدي، جمشيد اقبال پور، محي الدين امجديان، بختيار حسين زاده، سيدطاهر حسيني، بهنام حيدري، فريدون خضري، محمد غفران خلقي، شيرزاد خوانچه سپهر، عطاالله رستگار، محمد امجد زبردست، آرش زره تن لهوني، سيد سعدي سجادي نسب.جلال شکر خدا، بابک قطبي، جمال الدين کريمي، بابک معروفي، برهان يوسفي.قروه: عطاالله اميني، علي اشرف عبدي، محمدصديق قادري، يدالله محمدي.مريوان و سروآباد: سهراب احمدي، مختار رشيدي، جمشيد رفيق دوست، عطاالله قادري، احمد قاضي زاده، اقبال محمدي، ناصر محمدي.
استان قم: محمدکاظم اميني قمي، ناصر پرتوي محمود، سيد عليرضا تکيه، سيداکبر حسيني نژاد، سبحان الله خطي، محمدسعيد قائني نجفي، حيدر مقدس حسين زاده
استان قزوين :بوئين زهرا: سيدرضا هاشمي.تاکستان: علي اکبر لشگري، نبي الله لشگري.قزوين و آبيک و البرز: رجبعلي ابراهيمي، حسين درگي، سيد محمد علي سيد قوامي، حسن طاهري، غلامحسين عسگري، قدرت الله عليخاني، کمال غلامي، اسمعيل فياضي، محمود کشاورز يوسفي، مقصود مرادي، غلامحسين ميرباقري، قاسم نجف پور.
استان سمنان :دامغان: مجتبي ايمانيان، سيد حسين شاهين، علي اکبر مراتي، حيدر مطلبي نژاد، حسن ملک محمدي، عباس نصيري فرد.سمنان: مهدي دهرويه، فريدون فريدوني، مصطفي کواکبيان.شاهرود: رضا بسطامي، عباسعلي غريبي.گرمسار: حسن جورابلو، جمشيد غندالي، غلامرضا کاتب
استان فارس :آباده و بوانات و خرمبيد: علي بيابان گرد، عليرضا خسروانيان، مهدي رضايي، علي اصغر فتاحي، امير حمزه کريمي، داود محمد جاني.استهبان و ني ريز: حسين خاوندي، محمد ابراهيم صائبي، نادر مبرزي.اقليد: سيد عبدالرضا افضلي، محمد تقي ثابت اقليدي، حميد زرين کلاه، سيد اکبر ميرقادري.جهرم: کامران آزادگان جهرمي، سعيد اشرف زاده، ناصر خواجه پورتادواني، سيد محمد مهدي رضوي زادگان جهرمي، يوسف کرادي کراده.داراب و زرين دشت: عباس آبسالان، عبدالمهدي بابائي، اسکندر بهمني، علي محمد حقيقي، مراد رنجر، حسين محبي، علي رضا مرادي.سپيدان: سعيد جعفري، علي ضامن راحمي اردکاني، داريوش کريمي.سروستان و کربال و کوار: رضا دارابي کواري، کرامت الله دهقاني، سعداله روستاطسوجي، حسن شيباني، محمدرضا عادليان، محمد مهدي فروغي نيا، جمشيد کارآمد، نصراله کوهي باغ اناري، رضا نجفي.شيراز: امين رضا آفريني، جعفر آي، سهيلا ابراهيمي، عبدالمجيد ابيار، رضا اسمعيل خاني، مسعود اشرف زاده، محمدرضا اکبري، ابوالفضل انصاري، ابراهيم بديعي، برومند، کرامت بلاغي، ناصر بهاري خوب، سيما بهبودي، فريبرز پرويزي، سعيد پروين حقيقي، علي پهلوساي، رضا ثابت اقدم، محمدعلي ثابت حاجيوني، خدايار جعفري، محمد جعفري، ابوالفتح جمشيدي مطلق، سيد ناصر الدين حجت، احد حسين دوست، محسن خادمي، کاظم خلوصيان، محسن درخشنده گلپايگان، احمد درويشي، سيد احمدرضا دستغيب، سيد احمدرضا دستغيب، محمد امين ده بزرگي، مريم ده بزرگي، مريم ديهيم، محمد رحيمي، سعيد رستمي، روح الله رشيد، مسعود رضائي، ابراهيم رنجبر، غلامحسين رهبر، سوسن زارع، کرامت الله زارع پناه، فرهاد زارع داريوني، علي زاهد روزگار، ابوطالب زاهدي، کرامت اله زندي قشقائي، احمدرضا ستاري، علي ستوده، مسلم شريفي، محمد جعفر شعله، يوسف شمس، نرگس خاتون صباغ، احمدرضا طالبي نژاد، سعيد طوسائيان، محمد عباس پور، جواد عرفان منش، سيروس فارسي، علي فاني بنادکي، پرويز فتاحي، فاضل فتوحي آزاد، محمد فرشيد مهر، فرهاد قاسمي، فرزاد قندهاري، خليل کلانتري، محمد خليل گراهم، جواد گرگين، سيروس مختار، محمد هادي ملازم، مهرداد منصوري، آرش مهدوي، سيد عبدالرزاق موسوي، علي اکبر نصيري، محمد مهدي نعمتي، زهرا وحيد، عباس وهابي.فسا: محمد حسن بلاغي اينالو، مهدي حسن زاده، محمدرضا غلباش قره بلاغي اينالو، حسينعلي کريمي، محمدرضا محمد حسن پور، علي نجارپوريان. فيروز آباد قير کارزين و فراشبند: عليرضا الياسي، غلام عباس خانزاده، اسمعيل رشيدي، ايوب زارعي، نادر طيبي، بهمن غفوري، کورش کرم پور حقيقي.کازرون: احسان بدري طيبلو، محمد خوشنام، اسفنديار دشمن زياري، امير خسرو شجاعي، حجت الله صفري.لارستان و خنج: علي اصغر حسني.لامرد و مهر: سيد حبيب حسيني المدني، عبدالحميد فرزانه، قاسم مقيمي.: عبداله استواري. مرودشت و ارسنجان و پاسارگاد: حبيب اله رشيدي کوچي، حسام رفيعي کهميني، عبدالرضا زارعي، شکراله سعيدي، حسن شبانپور، علي محمد گلستاني، سيد بديع اله موسوي.ممسني: سهراب پورخاني، اميرحسين رشيدي، منوجهر قائدي، شيروان کشاورزي، عبدالرضا مرادي.
استان سيستان و بلوچستان :ايرانشهر و سرباز و بخش هاي فنوج و بنت و لاشار: غلام محمد جهانگيري، يحيي رئيسي.چابهار و نيک شهر و کنارک: يعقوب جدگال، مريم موسوي. خاش و بخش هاي نصرت آباد و مير جاوه و کورين: عبدالسلام پاکزاد، شريف ريگي، سعيد محمد شهنوازي، عبدالمجيد کرد، محمود کردي، باب الدين ميربلوچ. زابل و زهک: حسين اکبري مقدم، احمد اميرشاهي، عليجان پيغان، حسينعلي جهانتيغ، ابوالقاسم مختاري.زاهدان: يعقوب براهويي ياگزي، عمرالدين روستاخيز، نورمحمد ريگي، حسن زارعي، فرهاد سرحدي، محمدگل عيسي زايي، پيمان فروزش، منصور کياني افضلي، قباد گرگيچ، عادل مزاري، محمدعلي ميرمرادزهي، آريان نارويي، عبدالعزيز جمشيدزهي، حميدرضا کبداني.
استان زنجان :ابهر و خرمدره: پروانه سلطاني، شاهپور علايي مقدم.خدابنده: محمد پيران، محمد مهدي محمدي.زنجان و طارم: جمشيد انصاري،  رسول حسنلو، مسعودرضا خوشنام، اردشير سنايي، ماه نشان و ايجرود و دهستانهاي بوغداکندي و قلتوق: سيد مرتضي خاتمي، غلامعلي غلامي، مهدي کرمي، سيد مجتبي موسويان، علي ميرزايي پور.
استان بوشهر :بوشهر و گناوه و ديلم: بهمن بهزادي، محمد  کاظم حق شناس، احمد خواجه گيري، حسن قايد زاده، علي کوليوند.
دشتستان: سيد  حجت علوي، جوانشير کدخداپور.دير و کنگان و جم: عسکر جلاليان، مجيد حسيني کنگاني، علي کرمي، کامبيز يوسفي.
استان خراسان شمالي :بجنورد و جاجرم و مانه و سملقان: حسن براتي زاده، ستار بردي ساعدي، محمد مهديي، علي اکبر علي اکبري.شيروان: علي عاکف، عبدالرضا عزيزي، محمد نوري يامي.
استان خراسان جنوبي :بيرجند و درميان: محمد ديمه ور، محمد شفيعي، علي اصغر عميديان، محمد علي موهبتي، زهره موهبتي زهان، محمد وحدتي.قائنات: علي اسماعيلي، عليرضا فاطمي، وحيد کامرو.نهبندان و سربيشه: منصور تاجري، محمد رضا صابري، حسين عباسي، موسي وطن دوست.
استان آذربايجان غربي :اروميه: جواد آقازاده عطاري، اسدالله آقاي لطف عطا، امينه جليلي آده، مسعود خسروي، عليرضا دريائي، رضا رمضاني، محمد رضا عليزاده امامزاده، محمد عليزاده حصاري، نادر قاضي پور، امير محبعلي قوشچي، رويا محمد زاد حيدرلو، حميد ميرجعفري، ابراهيم وطن پرست.بوکان: ابراهيم شوقي، محمد قسيم عثماني.پيرانشهر وسردشت: محمد  علي پرتوي، آرزو حسيني برزنجي.خوي: مويد حسيني صدر، يوسف صلاحي، سيد باقر عابدين نوه سي، رضا فتح  اللهي.ماکووچالدران: سيد حبيب اکرمي، غلامرضا جليل زاده، محمد حاتمي زاده، حميد حسين پور، ناصر خداياري شوطي، حسين شريف زادگان، اسلام يادگاري. مياندوآب و شاهين دژوتکاب: مقصود باقري، علي زوار، صياد عباس پور زنجير آباد، ظفر محمدي، يعقوب نجفيان اقبال، حبيب يزداني اغجه مسجد.نقده و اشنويه: محسن پروين، سيفعلي دلير.
 استان آذربايجان شرقي :اهروهريس: جعفر اجتهادي، حسين خاکپور سرند، ارسلان کاظم پورهمراهلو.بستان آباد: الياس اميرمحسني انباردان، احمد کنعاني بنه کهل، غلامرضا نوري قزلجه، رحيم ولايتي.تبريز و آذرشهر و اسکو: فرخ اختريار آذر، حسن اسکندرنژاد، ناصر حسين زاده، سيداکبر حيدرزاده، روزيتا داور، شکرالله زارعيان، يوسف شمسي، فاطمه شيري سرند، علي صراحي نوبر، عبدالصاحب عبايياني، جعفر فرشباف لامع، مهدي قره محمدلو، مجيد ولي زاده.سراب: بهروز جباري فرکوش، اسماعيل حيدري آزاد اغميون، يوسف داودي، مجيد نصيرپور سردهاني.شبستر: عباس جليلي خامنه، جميله روح زنده، ولي شرق، جمشيد صفيلوي قديمي، بهزاد قره ياضي.کليبر و بخش هوراند: انوشيروان اسدي يوسفلو، علي حمادي.مراغه و عجب شير: محمد سلطاني.مرند و جلفا: جواد اسدپور فضل الهي، محمدحسين صادقي. ميانه: حجت احدي، فريدون حيدري، عزيز رستمي، علي سيدخ، حسن محرم نژاد.هشترود و چاراويماق: ناصر آقامحمدي، محبوب حضرتي، اکبر صادقي.

+نوشته شده درساعت توسط رضا |